Руслана видає танцювальний альбом
// music.com.ua   
27.10.2005 22:23
Image20 листопада 2005 року побачить світ новий клубний альбом Руслани «Club'in». Новий альбом - це нова екзотика, суміш сучасного клубного електронного саунду з унікальним, новим для Європи етнічним звучанням. Руслана, захоплена створенням свого власного музичного стилю - Drums&Dance (hard ethno dance), що згодом набув популярності в Європі, ініціювала серію гірських експедицій в Карпати і зібрала цілу бібліотеку унікальних етнічних семплів, звуків і ритмів давньої карпатської культури, яка зникла. Цей унікальний матеріал став поштовхом до нового танцювального напрямку. На основі нього ді-джеї України, Туреччини, Австрії і Фінляндії створили нові танцювальні груви з оригінальним саундом хард-етно-перкусії.
Ідея створення такого проекту виникла відразу після тріумфальної перемоги на Евробаченні.

Саме тоді Руслана познайомилась з музикантами культової турецької групи Harem, які підготували декілька потужних драйвових реміксів на її пісні. Деякі з цих міксів згодом увійшли до альбому «Wild Dances», а в окремих країнах навіть користувались не меншою популярністю, ніж оригінальні версії. По мірі успішного просування в Європі, Руслана почала отримувати все більше і більше пропозицій до співпраці від провідних діджеїв. В результаті було вирішено створити не просто альбом реміксів-переробок на відомі всім хіти, а самодостатню програму клубної музики, основу якої складала б музика Руслани.
Передусім був проведений своєрідний кастинг діджеїв. Весною 2005-го року сайт Руслани оголосив конкурс на найкращу клубну версію пісень співачки. Всім бажаючим було запропоновано надіслати свої роботи безпосередньо на адресу Руслани, а найкращі повинні були бути відібрані для видання на диску. Заклик було почуто, і в найкоротші терміни надійшло близько 200 записів.
Географія відправників була настільки широкою, що здивувала навіть команду співачки, що звикла до будь-яких несподіванок - Японія, Канада, Австралія, країни Азії, Європа. До того ж конкурсантами виявились не тільки домосіди-любителі, а і професійні діджеї.
І тут виникла основна проблема - які, власне кажучи, треки обрати? Вирішили піти радикальним шляхом - відбирались найбільш оригінальні, і в хорошому розумінні "авторські" твори, ті, які більшою мірою розкривали самого діджея. Найбільш незвичні трактування музики Руслани і увійшли на альбом.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >