Нумер 482 намагається зняти кліп на пісню Трилер
// Юрко Зелений, ФДР-Вісті з Краю   
27.10.2005 22:27
Нумер 482 - ТрилерПісня "Трилер" гурту "Нумер 482" виявилася справжнім убивцею! Награння "зжерло" вже п’ять жорстких дисків під час роботи над кліпом до нього і ватага серйозно замислюється, чи не змінити її назву на "Кілер". Роздратованості режисера Олександра Лазикіна теж настає край: тільки-но він сідає за верстак, як обладнання миттєво висне! Він вже навіть був готовий відмовитися від роботи над "Трилером". "Таке зі мною сталося вперше за 10 років праці!" – бідкається кліпотворець. "Не гурт керує своїм твором, а пісня керує нами", – вторить йому ватажок "нумерів" Віталій Кириченко.

Зйомки кліпу відбулися на Одеській кіностудії ще влітку, і тоді все йшло наче по маслу. Стопоріння почалися під час зведення та склеювання відеа. НУМЕР482 вирішив проявити мистецьку затятість, та все ж випустити "Трилера" до кінця жовтня. Змінювати коней на переправі, чи то пак режисера гурт теж не намірений. Гудці "пазурами" тримаються Олександра Лазикіна з тої причини, що саме він зробив видограя німецькій групі Law на пісню "In My Head", який потрапив до доброї прокрутки на європейському MTV: ніхто не міг повірити, що таке може бути створеним в Україні. Щоправда, тоді митцю кліп вдалося зробити за три дні, тому музъки схиляються до думки, що правило "як човна назвеш, так він і попливе" все ж діє і в майбутньому прискіпливіше вибиратимуть імена своїм доробкам. 
Наразі "Трилер" й надалі залишається першим провісником майбутньої платівки "нумерів", що вийде навесні 2006 року, а саме відео має стати знаковим у вітчизняному виробництві кліпів. У ньому гудці втілюються в інші образъ: наприклад, раптом з'являється пес з очима Віталіка Кириченка, або його губи переходять якійсь іншій живій істоті. Словом, повний пост-примітивізм.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: