Уряд намагається налагодити стосунки з FM-станціями
// UAFORMAT.COM   
30.10.2005 15:59
Віце-прем'єр міністр України В'ячеслав КириленкоКабінет міністрів має намір сприяти збільшенню присутності української музики в FM-діапазоні, однак обіцяє не робити це примусово. Про це заявив віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко, відкриваючи нараду з питань розвитку сучасної української музики.
"Уряд, зі своєї сторони буде максимально сприяти у рішенні цієї проблеми, щоб українська музика була представлена в FM-радіодіапазоні як можна ширше", - сказав Кириленко.
Він відзначив, що за даними статистики, присутність української музики в радиоефірі у середньому складає 1-3%. У той же час він відзначив, що уряд розуміє, що вирішити цю проблему відразу не можна і тому не має наміру починати які-небудь тверді чи примусові міри для збільшення присутності української музики в ефірі, а хоче на умовах партнерства запропонувати продюсерам і FM-операторам напрацювати взаємовигідний механізм для рішення цього питання.
У нараді брали участь радник Президента Віктора Ющенко лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, голова Національної ради з телебачення і радіомовлення Віталій Шевченко, президент Національної радіокомпанії Віктор Набруско і новопризначений президент Національної телекомпанії України Віталій Докаленко.

Відповідно до повідомлення прес-служби Кириленка, за результатами наради прийняте рішення про створення Ради взаємодії за участю музичних продюсерів, представників рекордингових компаній, директорів радіостанций, музичних виконавців і представників державних органів.
Відповідно до домовленості, учасники зустрічі через 2 тижні нададуть пропозиції щодо основних принципів діяльності і першочергових питань для розгляду Радою.
Раніше, перед проведенням наради, Кириленко повідомив журналістам, що за її результатами він планує домовитися про створення ради по взаємодії за участю представників усіх сегментів української музичної громадськості для того, щоб напрацювати взаємовигідний механізм підтримки молодих українських виконавців і забезпечити їхню гарантовану присутність у FM-діапазоні.
Він також відзначив, що базова підтримка з боку Кабміну можлива, наприклад, у наданні допомоги в рішенні технічних проблем звукозапису на Національній радіокомпанії.
Кириленко також відзначив, що в уряд надійшли пропозиції по квотуванню української музики в радиоефире, але завірив журналістів, що Кабмін до розгляду цього питання буде підходити дуже виважено, тому що практика квотування має як позитивні, так і негативні сторони.
"Наше завдання зараз - відкритий і дружній діалог з FM-операторами і продюсерами, щоб напрацювати механізм підтримки української музики й української пісні вже зараз, не чекаючи прийняття яких-небудь законодавчих рішень", - сказав Кириленко.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: