6 листопада: Перша Меґа-Б*ч Паті «ЗІРКОВИЙ СЕКОНД-ХЕНД»
// KARPA.name   
03.11.2005 21:03
Ірена Карпа, Фактично СаміФактично Самі вирішили на громадських засадах взятися за поборення засилля кітчу і започатковують низку Анти-Ґламурних Вечірок. У неділю, 6 листопада, в київському клубі 44 відбудеться перша акція – Зірковий Секонд-Генд. Стрижень дійства складатиме обрядове спалення товстих глянцевих журналів та показ вживаного і зношеного "зірками" шмаття з наступним його розпродажем з молотка чи на кілограми. Виставлятимуть на торги свій непотріб Ірена Карпа, Катя Сhilly, Тартак, ТНМК, Дмитро Корс, Бумбокс, Esthetic Education, Skin Hates, а також письменниці Світлана Поваляєва і Софія Андрухович. Виручені кошти підуть на будівництво Будинку Матері і Дитини у Фастові. За словами співзатійниці Анти-Ґлямуру Карпи, вона особисто воліла б, аби гроші пішли на облаштування безпритульних тваринок, однак наразі такі притулки в Україні існують чи не напівлегально, що унеможливлює перерахування коштів для них.


Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 04-11-2005 20:19
 
Карпа, звичайно в своєму стилі, Думаю вечірка буде стьобна, я б пішла подивилась на цю комедію, сама б напевно участі не брала, бо до такаого фанатизму ще не дійшла, щоб купляти чийсь одяг, сподіваюсь ніколи й не дійду :)
[ гість ]
 
Lenna
2. 05-11-2005 14:49
 
а якщо щось корисне та потрібне?  
В сенсі, якщо ставитися до цього, як до звичайного Секонду.
[ гість ]
 
Mamarazzzi
3. 05-11-2005 18:17
 
Я знаю що Хусточка виставить свою шляпу на продаж :) А Луі Франк - брюки :) Щодо інших не знаю :) Можливо то комусь стане у пригоді :) Принаймні дехто зі знаймих висловлював бажання купитти якусь білизну від Карпи :grin :grin :grin  
 
 
Віро, сто років вже тебе не бачив і не чув! Сподіваюсь в тебе все ОК! :) 
 
За оффтоп сорі :) 
[ гість ]
 
Vitaliy

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: