9 листопада: Esthetic Education представлять максі-сингл
// UAFORMAT.COM   
07.11.2005 22:33
ImageПісля кількох перенесень презентація "багатостраждального" максі-синглу "Leave us alone" гурту "Esthetic Education" таки відбудеться. Станеться це в середу, 9 листопада. Вихід окремника "естетів" підтримав один з потужних українських мобільних операторів, тож тепер тираж платівки буде не обмежений (як повідомлялось раніше - 500 примірників), а цілком достатній для того, щоб задовольнити естетичну спрагу усіх бажаючих.
Колектив має намір скликати з приводу події прес-конференцію, на якій представники мас-медіа матимуть щастя першими взяти в руки сингл, послухати і побачити прем'єри одразу двох нових відеоробіт "Esthetic Education" до пісень "Leave Us Alone" и "Machine". Перший кліп вже з настпного тижня потрапить до ротації на провідних музичних каналах. Того ж дня, але ввечері, гурт скличе всіх своїх друзів та знаймих на VIP-вечірку у клубі "Персона", де і пройде концертна презентація диску.   

 

Вміст максі-синглу – це чотири пісні ("Machine", "Leave us alone", "Prison Song", "Soul Soldier") і кліп «Leave us alone», що дають різнобічне уявлення про гурт. Багато в чому цей окремник є протилежністю дебютному альбому “Face Reading”, виданого наприкінці 2004 року. У першу чергу відмінність полягає у підході до роботи над ним.

Юрій Хусточка:
«Перший альбом – це в більшій мірі імпульс, а максі-сингл – це вже тривала, кропітка робота над кожним звуком».

Дмитро Шуров: «На синглі є пісні, що створювалися буквально за один вечір, а є такі, над якими ми працювали дуже тривалий час».

“There are no problems, only solutions” – так у коротенько описує новий окремник Луі Франк, вокаліст “естетів”.

За словами музикантів, головною ідеєю максі-синглу «Leave us alone» є Свобода, свобода від умов життя, які нам нав’язує оточуючий світ.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: