Сольник Крихітки Цахес: півроку очікування двох годин насолоди
// Настя Патякало   
08.11.2005 21:41
Крихітка Цахес, БабуінСтаранно напруживши пам’ять, згадується, що презентація дебютного альбому „Крихіток” „На першому місці” була останнім їхнім сольним концертом. А ця подія відбулась ще у червні. Тож не дивно, що минулої п’ятниці у книгарні-кав’ярні „Бабуїн” всі квитки продали ще задовго до початку концерту, а всередині неможливо було й ноги куди поставити...
Людей – багато, місця – мало. У складі публіки присутні: журналісти друкованої та телевізійної справи, фотографи, музиканти (DJ Архітектор Мендисабаль, «Тартак» та Котя, «ТНМК») та просто друзі. О 19.45 квитків у касах вже нема. Тож люди збираються за склом, на літньому майданчику «Бабуїна» і дивляться та слухають концерт крізь великі вікна. Найбільш охочі прикладають вуха до скла.

Початок затримали на 15 хв. Розпочали класично, із треку «На першому місці». Далі -  «Lumipallo» про наше життя і всі події у ньому, які котяться і накладаються одна на одну, наче снігова кулька. Окрім пісень з дебютника (а їх зіграли усі, включно із незапланованою „Примою”, яку вимагала публіка), згадали стару пісню „Потяги”. Раніше вона була у джазовій обробці і її давно забули. Але Микола, бас-гітарист, на репетиціях, у перервах між піснями, весь час її награвав. Тож вирішили зробити нове аранжування і повернути пісню до життя. „Потяги”, а також нові композиції „Авто” (наголос на першому складі) і „Монета” скоріш за все потраплять у новий альбом. „Якщо ми до нього доживемо”, - каже Каша.
Крихітка Цахес, БабуінУ перерві між піснями Микола турботливо витирав запотіле скло для глядачів на вулиці, які мужньо вистояли на холоді увесь концерт, а Каша дістала три іменні футболки „Крихітка Цахес” і подарувала глядачам.
Як зізналась лідерка ватаги, більшість людей люблять пісню „Вменеємен”, тож одразу після того, як її почують у виконанні вживу, полишають зал. Тому її грали останньою :)
До виконання пісні приєдналась вілеончелістка Женя з гурту „Фактично Самі”, а також усі присутні глядачі, які хором заспівали її від початку до кінця.
Під кінець усі музиканти були вщент мокрі. „Невже це все?”, дивувалась Каша, коли дограли останню пісню. Але „на біс” нічого так і не зіграли.

Фоторепортаж з виступу Крихітки Цахес Ви можете переглянути у нашій "Фотозбірні".

Ближче до вихідних чекайде на інтерв'ю для "Українського Формату" лідерки "Крихітки Цахес" - Каші Сальцової.
Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 09-11-2005 09:37
 
Супер!
Був на цьому концерті. Враження дуже позитивні. Наживо їх музика звучить нічим не гірше, ніж нас сіді і голос в Каші дууууже сильний! Було видно, що вони ще молода команда (відносно), бо досить стидливо поводили себе на сцені. А публіка підспівувала всі пісні. КЦ - супер!
[ гість ]
 
kroha
2. 09-11-2005 15:49
 
Супер!
Ближче до вихідних чекайде на інтерв'ю для "Українського Формату" лідерки "Крихітки Цахес" - Каші Сальцової :)
[ гість ]
 
Vitaliy

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: