13 листопада: Всеукраїнський Фінал GBOB!
// UAFORMAT.COM   
08.11.2005 21:31
ImageНайближчої неділі, 13 листопада, у Києві відбудеться вирішальний бій кращих молодих рок-гуртів України, на якому визначиться колектив, що представлятиме нашу країну на світовому фіналі конкурсу "The Global Battle Of The Bands" (GBOB).
В цьому міжнародному музичному проекті можуть приймати участь гурти, що грають музику «наживо» та співають на будь-яких мовах світу музичні твори, які не виконувалися іншими виконавцями. Склад гурту може становити від 2 до 10 учасників. Для участі в проекті необхідно належним чином скласти заяву на участь у GBOB та сплатити реєстраційний внесок.

Минулого року Україна вперше стала учасником щорічного світового музичного проекту “The Global Battle Of The Bands” (GBOB). У 2004 році в фестивалі брали участь такі країни як США, ПАР, Росія, а також більшість європейських держав. Метою вищезазначеного музичного проекту є надання шансу молодим виконавцям досягти світового успіху. Головний приз, який отримує переможець, становить $100 000 та світове турне 24 країнами світу.
У Лондоні на світовому фіналі-2004 Україну представляв гурт „Оркестр Янки Козир”, виступ якого не залишив байдужою світову пресу (”TIMES”, ”INDEPENDENT”, “COOBA-RADIO” тощо) та здобув схвальну оцінку глядачів.


GBOB. Факти історії.

1979 рік.
Конкурс BATTLE BANDS починає проводитися в окремих країнах, зокрема, скандинавських.
Не в останню чергу цьому конкурсу зобов'язані своєю популярністю групи A-HA (Норвегія) і EUROPE (Швеція), які на зорі 80-х брали участь в конкурсі. Перемоги конкурс тоді їм не приніс, але став відмінним стартом.
 
2004 рік. Ухвалено рішення запустити транснаціональний проект з єдиним фіналом.
До назви конкурсу додається "GLOBAL“, до складу країн учасниць приєднується Україна.
 
24 жовтня 2004. Проходить перший Український фінал GBOB у Києві.
 
30 листопада 2004. В найстарішому і знаменитому концертному залі Лондона – “Аstoria” - відбувся Світовий Фінал GBOB-2004 (переможець GBOB-2004 – гурт «Second» з Іспанії).

Ніяких фаворитів, ніяких проплачених "перемог". Цей принцип закладений і строго виконується організаторами конкурсу GBOB Ltd., а також є частиною контракту національних директорів в кожній країні.

Першим етапом конкурсу в цьому році стали регіональні відбіркові концерти у 9 містах України (Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Тернопіль, Чернівці, Мукачево, Сімферополь, Київ), де були  обрані кращі гурти з цих регіонів.
Другим етапом фестивалю-конкурсу буде Національний фінал, який пройде 13 листопада 2005 року в Концертному залі «Бінго» (Київ, пр. Перемоги, 112). Початок о 15:00.
Учасниками фіналу стануть 14 переможців відбіркових турів
та 3 команди фіналісти GBOB-2004 (з 2-го по 4-те місце).

1) Андерсон (фіналісти GBOB 2004 в Україні)
2) ТОЛ (фіналісти GBOB 2004 в Україні)
3) Гуцул Каліпсо (фіналісти GBOB 2004 в Україні)
4) No Frost (переможці Луганського регіону)
5) Бэ Бэ (переможці Луганського регіону)
6) Red Wolf (переможці Дніпропетровського регіону)
7) Outside (переможці Чернівецького регіону)
8) Без Обмежень (переможці Закарпатського регіону)
9) Despot (переможці Тернопільського регіону)
10) Rosa Marena (переможці Львівського регіону)
11) J.S.D. (переможці Одеського регіону)
12) Эос (переможці Одеського регіону)
13) .Н.Е.Т. (переможці Донецького регіону)
14) Широко Закриті Очі (переможці Київського регіону)
15) Борщ (переможці Київського регіону)
16) Пророки (переможці Київського регіону)
17) AVVA (переможці Криму)

Гостями всеукраїнського фіналу будуть гурти:
Hot Jam
Таршис
Оркестр Янки Козир (переможець GBOB-2004 в Україні)

Конкурсанти виконуватимуть по 2 пісні у порядку, який буде визначено відкритим жеребкуванням.
Оцінювати виступи буде поважний склад журі, до складу якого, на Національний фінал,  залучаються за запрошенням Національної дирекції відомі музиканти, продюсери, журналісти та інші діячі шоу-бізнесу та мас-медіа, авторитетній думці яких можна довіряти, а суддівство за рахунок чисельності журі, кожний член якого буде давати власну професійну оцінку виконавцям (кількістю балів від 1 до 20), буде максимально об'єктивним.
Критерії суддівства Національна дирекція не визначає, так як вважає кількісний та якісний склад журі здатним за сумою балів визначити переможця, який буде найпрофесіональнішим, найактуальнішим та найсучаснішим новим гуртом України і матиме найбільше шансів на перемогу в Cвітовому Фіналі.

Третій етап – Світовий фінал в Лондоні, концертний зал «Асторія» 7-9 грудня 2005 р. Потужний триденний гала-концерт за участю переможців Національних фіналів в кожній з країн-учасниць (у цьому році 24 країн), де буде обраний кращій новий гурт світу, який отримає грошову винагороду ($100 000) та всесвітній концертний тур по країнам-учасницям цього проекту.
Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 10-11-2005 13:54
 
хотелось бы знать сколько составляет регистрационный взнос
[ гість ]
 
Morskaia
2. 11-11-2005 17:11
 
Реєстраційний внесок складає 25 американських баксюків за кожного учасника гурту. 
Докладніше про умови реєстрації ось тут: http://gbob.com.ua/rules.html
[ гість ]
 
Mila
3. 13-11-2005 10:22
 
спасибо за ответ
[ гість ]
 
Morskaia

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: