Esthetic Education презентували максі-сингл Leave Us Alone
// Tala, Enter Music TV   
11.11.2005 21:37
Esthetic EducationДля тих, хто знає, яка музика криється за вивіскою "Esthetic Education" досі дивувала єдина річ - чому концертів команди в Україні практично немає, а побачити кліп у телеротації можна лише на одному  українському музканалі - супутниковому "Enter-Music"? Гурт, чия музика викликає певну кількість асоціацій з якісним мейнстрімом у розумінні західного шоу-бізу, у складі якої досвідчені та відомі музиканти на нашій території виявлялася... непотрібною загалу, і вже традиційно неодмінно цікавою глядачу неукраїнського походження.

З виходом максі-синглу "Leave us alone", котрий днями побачив світ ситуація змінилася кардинальним чином. Чому завдячують музиканти такою зміною долі - однозначно визначити важко, але без сумніву не в останню чергу надзвичайно цікавому музичному матеріалу, що увійшов до синглу "Leave us alone" та відео-кліпу до однойменної пісні, який знімався у Бейруті. Якісна, потужно-почуттєва історія, розказана образами, з мінімальною участю музикантів.
Окрім "Leave us alone", до платівки увійшли композиції "Soul soldier", "Prison song" та "Machine", яка стане наступною відео втіленою композицією, що має шанс потрапити до другого студійного альбому музикантів.
За словами клавішника гурту Дмитра Шурова - далеко не факт, що пісні, котрі з'явилися на синглі, можна буде знайти в альбомі, реліз якого заплановано на весну 2006 року, проте викладені композиції демонструють напрямок у якому рухатиметься команда. Влітку наступного року, гурт активно виступатиме у фестивальній Європі, а от коли відбудеться наступний клубний концерт "Esthetic Education" в Києві - невідомо, хотілося б вірити, що заклик "Leave us alone" після вдалого старту й надалі сприйматимуть з точністю до навпаки, в тому числі й місцеві клуби.Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >