Зірковий Секонд-Хенд: До біса гламур!
// Mila   
12.11.2005 12:54
Ірена Карпа, Фактично СаміЯк казав один доволі відомий письменник, наше життя складається з численних символів та ритуалів. “Зірковий Секонд-Хенд” або Паті-перша, що відбулася 6 листопада та відкрила серію анти-гламурних вечірок гурту “Фактично Самі”, цілковито цей вислів підтвердила.
Символів було багато. Спочатку - спалення глянцевих журналів, далі - розставання людей публічних з шматтячком - теж свого роду символ. Деякі жертводавці занадто часто вимовляли фрази формату “ця річ у мене з’явилася ще за часів, що вже минули”. Сорочинки Шурова та Хусточки, в яких вони виступали ще у складі “Океану Ельзи”, шорти Едуарда Приступи, в яких він виступав колись на „Червоній Руті” ще як Ділею був... та навіть місце проведення паті – клуб 44 – теж свого роду символ, бо ті, хто там жодного разу не був, навряд чи знайде його самотужки, бо даний заклад не має яскравої лейби-закликайки...як не пригадати концептуальне для дійства “NO LOGO”? І нарешті – у самому факті придбання поношеного одягу можна пошукати певний символ, але ми цього робити не будемо. Скажу одне: вечірка вдалася.

Маленька передісторія. Спочатку була...ні, не кава, а Карпа. Одного дня Ірена вирішила, що має забагато одягу. Викинути було шкода, тож надумала шматтячко продати. Ось так і виникла першоідея влаштувати треш-розпродаж-паті. Згодом ідею підтримав Сашко Положинський і розщедрився на шапочки, що в свій час “засвітилися” у кліпах гурту “Тартак”. Також бажання продати свій одяг виявили  музиканти гуртів “Estetic Education”, “ТНМК”,  “Skin Hate”, ”Нумер482”, “НеДіля” “Абздольц”, “Крихітка Цахес”, “1/13 маси тіла”, “Bush&Co” , “Фактично Самі”,  Діма Корс, Катя Chilly, художниця Юлія Клеом та фотограф Віталій Очеретяний. Лідером серед “шматтєдавців” стала письменниця Світлана Поваляєва. Але трешевим сам захід назвати важко, кожна річ – маленька історія, частинка спогадів свого тепер вже попереднього власника, в деяких випадках навіть символ життєвої епохи. До того ж, усі речі виглядали не такими вже й поношеними і цілком придатні для подальшого носіння.

Анти-гламур паті: Зірковий Секонд ХендКонцепція вечірки - такий собі “Зірковий секон-хенд”, що поєднав у собі  корисне - збір коштів для фонду будівництва “Будинку Матері і Дитини” у Фастові, та приємне - жорстокий стьоб глянцевого ґламуру.  Бо логотипи та бренди ніколи не стануть проявами індивідуальності. Сучасна мода, що нав’язується ґлянцевими журналами, викликає відчуття “дежавю”, бо є суцільним самоплагіатом.  Тож перш ніж розпочати аукціон, організатори влаштували символічно-ритуальне спалення гламуних журналів, щоб разом із попелом глоссі розлетівся зайвий та нікому не потрібний гламур з думок індивідуумів. Аби ті на споживачів не перетворилися.

Щойно догоріли злощасні глоссі, розпочалася демонстрація треш-колекції. Негламурно нафарбовані моделі у драних колготах та наліпками „No Logo” замість помади, Анти-гламур паті: Зірковий Секонд Хенддефілювали барною стійкою, демонструючи одяг у найбожевільнішому поєднанні. Зірками дефіле стали учасники гурту „Фактично Самі”: Артим з’явився на очі публіки у зеленому халаті, а Ірена Карпа продемонструвала неймовірної краси напівпрозоре плаття, що було спеціально вигадане Марією Согомоновою для кліпу гурту на пісню „Дивина”. Загалом, на вечірці що тільки не продавали: подрану сорочку Віталія Кіріченко (“Нумер 482”), що „засвітилася” у кліпі „Не напишу”, рожеві носочки з портретом Барбі, невідому іграшкову істоту з брязкальцями, що колись Каті Chilly належала, фарбованого щура з кліпу Анжеліки Рудницької, футболки-спіднички-штани усіляких розмірів та фасонів, корабельний компас, невипрані штани Луі Франка часів ІІ-ї Світової...доречі, цей лот продавався в комплекті з запрошенням на презентацію максі-синглу „Estetic Education” і виявився найбажанішим – за нього віддали рекордні для вечора 230 гривень. Особливою популярністю користувались шапочки Сашка Положинського та Фоззі. Укупі розпродаж приніс 4200 гривень, що відразу ж були передані представниці фонду.

Завершилась вечірка маленьким концертом. Фактично Самі заграли „No Logo”,  „Fight me, F*ck me” та „Саша...(ну далі ви знаєте)”, публіка радісно підспівувала. Діма Корс представив україномовні пісні з нового альбому, тексти до яких написала Ірена Карпа.
Варто зазначити, в Україні вечірка такого формату проводилась вперше, проте Ірена Карпа обіцяла продовження. Тож далі буде…

Фоторепортаж із анти-гламурної акції "Зірковий Секонд-Хенд" можна переглянути у нашій Фотозбірні.
Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 15-11-2005 21:05
 
Ну Карпі збуджувати електорат на революційні пориви вже не вперше вдаєтся)))
[ гість ]
 
Єжі
2. 24-11-2005 19:33
 
Авжеж. Коментувати легше, ніж збуджувати. :roll
[ гість ]
 
Гість
3. 28-11-2005 17:04
 
Ги-ги...бачили б ви мармизи хлопаків...ні, навіть не скільки мармизи, очі!...коли Ірена на стійці з"явилась у тому вбивчому платті... 
Так що без збудження таки не обійшлося ;)
[ гість ]
 
Mila

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: