Каша Сальцова: I can't get satisfaction
// Настя Патякало   
13.11.2005 00:14
ImageЗ моменту видання альбому „На першому місці”, популярність „Крихітки Цахес” набрала шалених обертів. Колись маловідомий клубний гурт тепер вийшов на новий рівень, ставши одним з провідних представників українського поп-року. Про плани, чутки, страхи і задоволення ми питали у солітки гурту Каші Сальцової.

У минулорічному інтерв’ю ти казала, що ”Крихітка Цахес” довгий час була лише твоїм хобі, а не якимось серйозним заняттям. Чи змінилися твої приорітети?
Каша: Не буду себе обдурювати - зараз це вже надто помітне заняття для хобі, надто публічне, щоби про нього знале тільки вузьке коло, як було раніше. Але і основним заняттям не можу його назвати. Хоча, можливо, я просто не з тих людей, в кого може бути лише одне заняття.

А як ставляться до „Крихітки” на роботі?
Каша: З розумінням. В моєму колективі є і музиканти, і діячі шоу-бізнесу. Наприклад, колишній директор Zdob Si Zdub. Він допомагає порадами, але і не дає забути, що я все ще працюючий елемент. Мені подобається мати "нормальний" бік життя, він вчасно мене приземлює.

Ти вже досить-таки відома. Не лякає те, що будь-хто може читати твій щоденник (мається на увазі сторінка http://www.kasha.com.ua)?
Каша: Не те щоби лякає, але я розумію це.

На вулицях впізнають?
Каша:
Є трохи.

Як реагуєш?
Каша: Роблю вигляд, що не помічаю цього:-)

Яке питання тобі ставлять найчастіше?
Каша: В першу чергу ті, які у нас знаходяться в FAQ на сайті (http://kryhitka.3ton.com/faq/). Ще дуже популярним є про "Чи ви відчули зміни в шоу-бізнесі?", „Чи ви не хочете займатися тільки музикою?" і "Які сцени вам більше подобаються - фестивальні чи клубні"?

Відповідаєш на них?
Каша:
Так. Спочатку гралась з собою - однаково відповідала, слово до слова, як віршик. Зараз нова гра - щоразу по-різному намагаюсь відповідати.

Про тебе часто складають чутки?
Каша: Не знаю, якщо і складають, мені їх розповідати не наважуються:) Чула пару, спростувала пару. Я ще не настільки загальновідомий персонаж, щоби про мене складали чутки всерйоз. Пліткувати неймовірне можуть тільки люди, які погано зі мною знайомі, а якщо вони мене майже не знають, як можна їм довіряти?
Та й взагалі, чутки - це міфотворчість, а щоб стати предметом міфотворчості не достатньо просто випустити найкращий альбом року:))
Як будуть якісь, розкажеш?:)

Обов’язково! А якщо серйозно, ти вже можеш сказати "Ми – одні з найулюбленіших"?
Каша: Ще ні. Поки не час. ПОКИ.

Що ж має статися, аби ти зробила такий висновок?
Каша:
По-моєму загальнонаціональна любов вимірюється в тому, що в кожному домі є диск улюбленого виконавця, а його пісні знають напам’ять, на концерт приходять повні зали.

А хіба учорашній концерт (5 листопада, “Бабуїн”) цього якимось чином не довів?
Каша: Клубні київські сцені вже трішечки замалі, так:) чи то в нас такі клуби всі маленькі…
Більшими є лише, мабуть, Опера чи Палац Україна...
Палац Спорту підійде:) Якщо будемо хорошими крихітками, то виростемо до монстрів сучасної української музики:)

Що може тебе засоромити та змусити почервоніти?
Каша:
Що завгодно, будь яка дрібниця - від чиєїсь зайвої уваги до якоїсь раптової зустрічі. Це мене страшенно дістає. На концертах і на ефірах доводиться користуватись зеленою пудрою.

Чому дістає? Ти соромишся того, що ти соромишся?;)
Каша: Щось типу того:) Ну, тому що якраз тоді, коли мені треба здаватись крутою і спокійною в мене червоніють щічки і все стає ясно:)


Як ставишся до створення фан-клубу чи клубу прихильників „Крихітки Цахес”? Як ти визначаєш для себе цих людей?
Каша: „Крихітка Crew” самоутворилась "на базі" кількох відданих прихильників української музики, нашої зокрема. Потім, коли з’явився альбом, людей, що цікавляться „Крихіткою” стало більше, у них з’явились спільні теми, тому така спільнота була необхідна, напевно. Crew -  це наш шанс спілкуватись наживо з людьми по той бік сцени, вислуховувати думку бодай кількох слухачів, бо музика створюється не лише для власного задоволення, а все-таки для людей. „Крихітка Crew” -  це ті люди, що зацікавились музикою настільки, щоб поспілкуватись. Ми вдячні їм за підтримку, за час, і за те, що вони пропагандують нашу музику та музику інших українських виконавців.

Як часто мають відбуватись такі зустрічі?
Каша: Не знаю, як тільки по обидва боки (Crew  і нашої) накопичуватиметься критична маса цікавості, так відразу і будемо зустрічатись.

А віртуально з Крихіткою Цахес є можливість поспілкуватись?
Каша: Ми - часті гості і читачі форуму, можливо, згодом на сайті буде чат.

Багатьох хвилює твій сольний проект. Він все ж таки існує?
Каша: Вже записано 2 пісні, зараз я дуже зайнята справами „Крихітки”, тому на себе часу лишається мало. Але щось там поступово накопичується в зошитках. Я обов’язково цим займуся, але після того, як „Крихітка” "стане на ноги" впевненіше.

Тобто спочатку гурт, а потім вже твої сольні проекти?
Каша: Так. Зараз так.

5 речей, яких ти боїшся?
Каша: А не скажу жодної:-) Страх - це не та емоція, якій я готова приділяти час і енергію. Скільки би речей ти не боявся, страх – один, і він в тобі.

Які враження у тебе лишились після концерту у “Бабуїні”?
Каша: I can 't get no satisfaction. („Я не можу отримати задоволення”)

Чого так?
Каша:
А я вимагаю більшого від групи на сцені. Мені мало просто вдалого виступу, я хочу, щоби ті, хто приходить не просто отримували задоволення, а щоб це були кращі моменти їх спілкування з нашою музикою. Я хочу чіпляти за живе так, щоби шрами у пам’яті лишались - і у групи, і у слухачів.

Мабуть, надто важко робити так щоразу… Чи ти бачиш методи, завдяки яким можна досягти цієї мети?
Каша:
Досвід покаже, але я думаю, цього варто прагнути, інакше для чого виходити на сцену.
Коментарів (8)
RSS-стрічка
1. 19-11-2005 06:05
 
Був на Рок Экзистенції - сподобалось, частіше би проводилсь би такі заходи, де б чіпляло за живе так, щоби шрами у пам’яті лишались :) 
[ гість ]
 
Sinner
2. 31-01-2006 17:49
 
Агов! Вас не видно! Виступайте більше! І з´являйтеся на екранах! Надзвичайно люблю Вашу музику. Так тримати!
[ гість ]
 
Аліна
3. 22-04-2006 15:17
 
Я була на концерті Крихітки у Львові в Ляльці. Було супер, просто незабутньо. Каша, ти - the best!!!!!
[ гість ]
 
Гість
4. 30-04-2006 10:27
 
Не розумію чому так багато народу аж так волочиться від "КЦ". Вони вже давно спопсились. Мелодії примітивні і занадто мелодійні та ліричні. Те, що вони робили кілька років тому, було встократ краще.
[ гість ]
 
Мар'яна
5. 09-05-2006 15:04
 
після прочитаного в мене змінилося ставлення до гурту і не в кращу бік :(
[ гість ]
 
Jam
6. 09-05-2006 15:08
 
Цікаво, чому? ;)
[ гість ]
 
Vitaliy
7. 02-06-2006 17:08
 
"Крихітка Цахес" одна з тих небагатьох НАШИХ гуртів, які можна слухати і варто слухати! Хлопці і Каша:), ви найкращі!
[ гість ]
 
Little Angel
8. 02-06-2006 20:25
 
Кашка пише класні слова для пісень, в них є щось і справді варте уваги. Одним словом, КЦ - просто супер!!! :grin Не дочекаюсь нового альбому ;)
[ гість ]
 
Елісів

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: