Незабаром вийде CD-версія Рок Екзистенції-2005
// UAFORMAT.COM   
15.11.2005 22:56
Рок-Ексзистенція 2005Готується до виходу CD «Рок Екзистенції 2005». Як і в 2000 році, цьогорічна збірка буде подвійною, адже в дводенному фестивалі взяли участь 32 гурти, і виступали на трьох сценах одночасно.
Кожне нове CD «Рок Екзистенції» є своєрідним зрізом стану і рівня української рок-музики. Демонструє її сильні та слабкі сторони, виокремлює нові починання і найголовніше стає міні альманахом рок-культури в Україні. За словами деяких радіо-діджеїв вони з нетерпінням чекають виходу CD «Рок Екзистенції 2005», що є для них необхідними посібниками і помічниками в роботі.
До CD ввійдуть найкращі композиції року від найкращих українських команд - добре знаних і зовсім юних, але не менш цікавих. Збірка виявилась дуже вдалою як за рівнем та різноманіттям музичного матеріалу так і за звучанням.
Всі, хто шанує прогресивну музику «Рок Екзистенції» тепер зможуть насолоджуватись нею і в домашніх умовах слухаючи CD. Хто не мав змоги бути на фестивалі відчують весь драйв дводенного рокового дійства «Рок Екзистенції 2005». Хто там був - повернуть собі незабутні хвилини справжнього драйву.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: