ЩАСТЯ: нове відео СНІГ
// UAFORMAT.COM   
16.11.2005 12:14
ЩастяПерший кліп до пісні "Сніг" безкомпроміcних альтернативщиків з гурту "Щастя" після тривалої "збірки" нарешті потрапив на телебачення - відео можна побачити та підтримати смс-голосуванням на музичному телеканалі "Ентер".
Кліп для команди зняв режисер Сашко Іваненко разом із оператором Валентином Мельниченко. Зйомки відбулися ще наприкінці травня і до цього часу йшло доведення роботи до пуття. Головна роль у кліпі дісталася одному з друзів "Щастя" Ігорю Дубровському – лідеру гурту „Не бойся Маша”.
За сюжетом він грає інженера-електрика, який намагається ліквідувати неполадки у роботі станції електропостачання, які раптово виникли з незрозумілих причин. Паралельно цьому, на екрані час від часу з’являється, власне, гурт „Щастя”, який сидить у себе на кухні, грає на гітарах, п’є чай, просто відпочиває.
Цікаво, що місцем проведення зйомок було обрано справжню „кухню щастя” – тобто, кухню репетиційної „крапки” на вулиці Мельникова, де донедавна „мешкав” гурт. Багатьом знавцям київського андеґраунду відома ця адреса, за якою діяли студія та репетиційні бази того ж таки Ігоря Дубровського, та й просто можна було „потусуватись”. У якості ж „станції електропостачання” було обрано одну з київських АТС, що підлягають демонтажу.
Ті, хто не мають щастя дивтись "Щастя" на "Ентері" засмучуватись не варто - кліп  "Сніг" ви можете заватажити із нашого "Архіву файлів".


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: