Океан Ельзи: Хрестовий похід на Росію
// Міла Кравчук, music.com.ua   
21.11.2005 18:41
Святослав Вакарчук, Океан Ельзи15 листопада виступом у київському “Палаці Спорту” група «Океан Ельзи» завершила своє всеукраїнське турне в підтримку нового альбому «Gloria», що тривало більше півтора місяці і охопило 30 міст України. Нинішній тур, незважаючи на те, що виявився більш «компактним» у порівнянні з попереднім, побив його рекорд по відвідуваності. Зокрема, тільки два київських концерти 29 вересня і 15 листопада зібрали понад 23 тисячі шанувальників. Уперше за всю історію українського шоу-бізнесу вітчизняна рок-група зібрала таку кількість глядачів на одному й тому ж концертному майданчику за такий короткий проміжок часу.
Завершальний виступ туру «ОЕ» у Києві знімалося на плівку з метою подальшого випуску на відео і DVD.

У найближчих планах колективу - гастролі по Росії та країнах СНД: Бєларусі, Казахстану, Латвії і т.д. За словами музикантів, до цього моменту їхні російські виступи обмежувалися концертами у Москві і Санкт-Петербурзі, однак тепер побачити групу мають шанс і шанувальники в російській глибинці. У грудні цього року «Океан Ельзи» відправляться у великий тур по Росії, що охопить найбільші міста і регіональні центри: Красноярськ, Новосибірськ, Єкатеринбург, Тюмень та інші. Заключне шоу туру планується провести 25 лютого в московських «Лужниках». Розклад гастролей незабаром буде опубліковано на офіційному сайті «Океану Ельзи». Присвячена російському туру прес-конференція групи пройде 2 грудня у Москві.
З інших новин про групу: музиканти «Океану Ельзи» взяли участь у підготовці спільного проекту MTV Europe і Міжнародної Організації по міграції в Україні, присвяченого запобіганню торгівлі людьми. Спеціальна програма за участю «Океану Ельзи» стане частиною телешоу «Switched On», що виходить в ефір на MTV Europe. У рамках цієї програми буде показаний концерт «Океану Ельзи», інтерв'ю з музикантами і представниками українських організацій, метою яких є запобігання торгівлею людьми, епізоди життя нічного Києва, привабливі для туристів місця і визначні пам'ятки столиці. Присвячену «Океану Ельзи» і Києву програму зможуть побачити 19 мільйонів глядачів у 22 країнах світу.
Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 23-11-2005 23:18
 
Ура!!!!!!!
Це- супер!Я так довго чекаю Океан Ельзи.Останній раз бачела їх на концерті UMC и ось...Вони їдуть до нас!!! :grin
[ гість ]
 
Катруся
2. 24-01-2006 19:55
 
Ура!!!!!!!
А в Томск! Будет обидно, если не приедут! :zzz
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >