Бумбокс: сольник переноситься на 2 грудня
// Віталій Прудиус   
23.11.2005 23:03
Бумбокс2 грудня у клубі "Хаща" гурту Бумбокс та ді-джей Валік, дадуть перший за майже три місяці концерт у Києві. За час своє відстутності у столиці гурт часу не витрачав марно та встиг завоювати прихильність російської публіку: гурт здійснив серію концертів у Московських клубах, отримав схвальні відгуки у тамтешній пресі і, як результат цього успіху, офіційно видав свій дебютний альбом "Меломанія" у Росії. Окрім того, учасник гурту - Валік нарешті сказав своє слово як один з кращих ді-джеїв України та видав свій "1st Ukrainian Mixtape" на альтернативному лейблі "Moon Records". Також цієї осені гурт "Бумбокс" представив свій другий кліп на трек "E-mail" з дебютного альбому та запустив його у ротацію на телеканалах.


Повертаючись же до самого концерту, то зважаючи на заявлений хронометраж - три години - він буде незвичайним. Бумбокс орім вже відомиз треків з першої платівки заграє також і нові з англомовної програми із якою київські глядачі практично не знайомі. Також для пристніх на концерті відбудеться прем'єра кліпу відзнятого винятково для концерті розпосюдження інтернетом. На яку саме пісню Бумбоксу буде це відео організатори, зі зрозумілих причин, тримають у таємниці, проте виходячи з травневого інтерв'ю "Українському Формату" Алекса Согомонова - менеджера гурту "Бумбокс" - це буде кліп, змотованний із фрагментів хоум-відео ватаги, на народний хіт "Бобік". Окрім того буде показано фотоархів зі світлин ілюструючих повсякденне життя гурту та вже легендартні велосипеди, що "брали участь", у зйомках кліпу "E-mail".
Після виступу "Бумбоксу" прихильників Бумбоксу буде розважати ді-джей Валік, який заграє композиції зі свого альбому "1st Ukrainian Mixtape, а також треки, що з тих чи інших причин на платівку не потрапили.
Початок заходу о 21:00, вартість квитка - 40 грн.

Оновлення

Розклад концертів гурту на найближчий час:

26 ноября -
 Івано-Франківськ. Час уточнюється
14 грудня - Пітер. "Ред Клаб".
16 грудня - Москва. "Китайский летчик Джао-Да". Початок о 23.00, вхід 200 руб.
Коментарів (5)
RSS-стрічка
1. 30-11-2005 15:10
 
коли ж ви у Франик приїдете??????
[ гість ]
 
Гість
2. 30-11-2005 20:26
 
ну мабуть коли запросять їх ... :) 
справа ж не у музикантах, а у організаторах, які НЕ запрошують :) У музики будуть їхати куди завгодно, де тільки запрошуватимуть :)
[ гість ]
 
Vitaliy
3. 03-12-2005 10:41
 
й***на хаща на**й... 
якого треба було там організовувати концерт, коли бики на вході не пускали людей у кросівках. 
 
блін, що за країна, що за хаос в головах цих організатор, арт-директорів і тупих биків на вході...
[ гість ]
 
wookie
4. 03-12-2005 10:45
 
стоп. А тепер давай все попрядку що там було без матів, ок? :) просто цікаво, бо мене там не було :roll
[ гість ]
 
Vitaliy
5. 04-12-2005 11:43
 
Брехня. Пускали всіх. Хіба що тих хто запізнився не пускали, й не давали навіть купити квитки, бо народу й так було повно.
[ гість ]
 
Mazai

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: