Головна arrow Новини arrow Нові релізи arrow Тартак: ''1-й Комерційний''
Тартак: ''1-й Комерційний''
// music.com.ua   
25.11.2005 17:27
Тартак: 1-й Комерційний1 грудня побачить світ "Перший комерційний" альбом гурту "Тартак". Платівка складається з реміксів на загальновідомі та улюблені пісні колективу. "Тартак" запросив до співпраці цілу когорту знаних майстрів діджейского мистецтва та електронної музики: гурти "Фактично Самі", "Аби МС", Сергія Товстолузького та ін.
"Фактично самі" попрацювали відразу  над двома композиціями "Тартака" - "Нашим літом" і "Хуліганами". Олександр Слуцький та Карім Наср (у минулому формація Da Sintezators!) переробили пісні "Я не хочу!", "Іди тусуйся", "Понад хмарами" та "Борода руда". Василь Ткач на свій лад переробив "Бучу-чаку". Ще одна "Буча-чака" з приміткою FDRmx була зроблена знаним майстром електронної музики - Сашком Виховським. Спеціально для цього міксу Сашко Положинський заново переспівав свою голосову партію.

Сергій Товстолузький взяв "під свою опіку" пісні "Лайливе слово" та "Божевільні танці", а Андрій Француз - "100% плагіат". Команда "Аби МС" попрацювала над "Стільниковим коханням", "О-ля-ля", та піснею "Ні, я не ту кохав". Діджей Архітектор - він же повноправний учасник "Тартака" - пригледів собі "Дівчат". А композиції "Кожнетіло" та  "Купуйте українське!" переробив клавішник "Другої ріки" "Шура" Гера (під самостійною маркою Молотов-20).
Отож, забагато говорити не будемо - вже з 1 грудня усе можна почути на власні вуха. Важливо знати, що цей диск виходитиме у спеціальній пластиковій упаковці - без паперової книжечки. Тому якщо вам запропонують звичний варіант - пластиковий кейс із паперовою книжечкою - знайте, що це піратський диск.
Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 26-11-2005 21:44
 
Послюхаймо ;)
[ гість ]
 
asik
2. 29-11-2005 19:09
 
ТАРТАК FOREVER!!!!Я гадаю, що Сашко не дасть зіпсувати назву гурту поганою музикою!Саме тому я вважаю, що альбом буде кльовим!!
[ гість ]
 
Гість
3. 02-01-2006 17:53
 
З кожним роком у цього гурту стають все цікавіші пісні.
[ гість ]
 
Leib

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >