Lюк: „SEX” у Квартирі „Бабуїн”
// Настя Патякало   
28.11.2005 11:06
Lюк в БабуініХарківський гурт Lюк приїжджає до Києва раз на рік і це стало якоюсь невеселою традицією. Бо, як довів останній концерт, прихильників гурту в українській столиці не менше, ніж у російській. Та чомусь саме останній вони приділяють більше своєї уваги. Але досить звинувачень, перейдемо до похвал.
За допомогою «Электрочеловек»-а Lюк-івці розпочали свій концерт. Ця пісня зараз активно розкручується в московському та пітерському FM-просторі. «Надеюсь, это недолго продлится», - сказала вокалістка Оля Герасимова, показуючи на людей, що сиділи на килимі під сценою. І вже на другій пісні слухачі повставали з місць і почали танцювати. Давка була, неначе у тролейбусі у час „пік”. Розслабитись не давали папарацці, вони намагалися нафотографувати рідких у столиці гостей якнайбільше. Після кожної пісні лунали шалені овації, а вокалістка сором’язливо опускала очі і скромно промовляла у мікрофон „спасіба”.

Lюк в БабуініПісні були як з нового альбому „SEX” (слово варто перекладати як „стать”, а не так, як ви подумали:)), так і з двох попередніх альбомів „Tourist zone” та “Lemon”. Взагалі, Lюк – космополіти, бо співають трьома мовами: українською, російською і французькою, іноді розбавляючи тексти англійськими слівцями. Одна дівчина з залу дуже просила зіграти „Сонце”, яка на другому альбомі записана разом з друзями – гуртом „5ніцца”. Але музиканти так і не виконали це бажання. Не дивно, бо цю пісню неможливо Lюк в Бабуінізіграти без Sun-а (за паспортом – Андрія Запорожця) – він став повноцінним учасником „5ніцци”, а у записах Lюк-у фігурує лише як сесійний вокаліст.
Під час однієї з пісень Оля дістала непримітний пакетик і почала посипати людей пелюстками троянд. Протягом же виконання „Каті” на зміну пелюсткам у зал полетіли чотири помаранчі. Від одного з цитрусових дорогою відкусили невеликий шматок.
Після недовгих вмовлянь, на „біс” зіграли пісню, яка не була помічена у жодному з альбомів. Певно, нова. Остаточний кінець концерту поклало „ТіВі”. У альбомі вона також іде останньою. Збіг чи запланована акція? :)
Не знаю, хто як, а я з концерту прихопила одну з трояндових пелюсток. Про всяк випадок. Щоб знову попасти на їхній концерт наступного року:)
Коментарів (13)
RSS-стрічка
1. 29-11-2005 17:24
 
Настька, и меня тягай! Я тож хочу трояндового листочка:)
[ гість ]
 
Энн
2. 29-11-2005 18:27
 
за рік:) обов*язково:)
[ гість ]
 
patyakalo
3. 29-11-2005 19:13
 
а який в тому прикол? Ну у тих листочках? :? :grin  
 
До речі, Насть як альбом взагалі ти ж його чула вже?
[ гість ]
 
Vitaliy
4. 29-11-2005 19:50
 
так, в мене вже є:) дуже якісний і стильний...:)  
 
листочки - то фішка. і це правильно.
[ гість ]
 
patyakalo
5. 29-11-2005 21:20
 
Хоч ріжте хоч бийте, а я все одно не доганяю нафіга альбом було називати Секс? Мені здається що це не більше і не менше - звичаний попсовий піар хід... :roll
[ гість ]
 
Vitaliy
6. 30-11-2005 00:11
 
там у одній з пісень присутнє це слово:)
[ гість ]
 
patyakalo
7. 30-11-2005 11:15
 
О, да, залізний аргумент :grin  
лана треба слухати, потім вже судити про назву :) 
Ти ж мені перепишеш? :grin
[ гість ]
 
Vitaliy
8. 01-12-2005 18:11
 
а як же авторські права? як же лозунги: підтримаємо артистів, купуємо диски в магазинах?;) я тобі дам послухати, а ти вже потім вирішуй - купляти чи ні:)
[ гість ]
 
patyakalo
9. 01-12-2005 21:26
 
А шо авторськы права? Я ж на тому комерційної вигоди не матиму, тільки економію :) Це якби я в тебе переписав, наробив копій а потім вийшов би десь у переході на мінській торгувати :grin :grin тоді б це було вже порушення автьорських прав :) 
 
ну а лозунга, так, є таке діло ... :)  
Просто мені обкладинка не подобається - вона попсово-провокаційна :grin і взагалі в мені два попередні альбоми потрапили абсолюрно випадково на болванці із купою усього іншого :) Тож дужемаю може традицію таку продовжити? :grin
[ гість ]
 
Vitaliy
10. 05-12-2005 16:43
 
одне слово, халявщик;) ;) :grin :roll
[ гість ]
 
patyakalo
11. 05-12-2005 19:14
 
дякую. дужжжже приємно... 
 
Взагалі був неприємно здивований коли дізнався що Сан та Бабкін участі у записі цієї плити не брали, як по мені вони дуже класно вписувались у попердніх альбомах (здається ще навіть Барбара з Півнів там був), принаймні у рамках люку вони мені значно більше пододобаються ніж у власне 5Ниці :roll
[ гість ]
 
Vitaliy
12. 07-12-2005 17:15
 
Нє, альбомчик таки симпатичний вийшов :) 
Такий...ммм...люківський одним словом. Хоча Сана з Бабкіним трошки не вистачає. ІМХО... :roll  
 
Тю, якщо то вже така велика проблема (чи антипіратська позиція...прес-ознайомлення не є піратством чи халявою, між іншим :grin ), то перепишеш у мене. От і все.
[ гість ]
 
Mila
13. 09-01-2006 02:29
 
Во-первых и Сан и Серега на альбоме есть. 
А Серега на прошлых не был.
[ гість ]
 
ЛО

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >