Головна arrow Усі публікації arrow Територія А знову на межі зникнення із телепростору
Територія А знову на межі зникнення із телепростору
// UAFORMAT.COM   
01.12.2005 14:50
Територія АПерший і єдиний на сьогодні хіт-парад кліпів українських виконавців "Територія А" нове керівництво "Першого каналу" знімає з ефіру з 5 грудня. Відповідно вже завтра, 2 грудня, відбудеться останній вихід в ефір програми.
Її творці не згодні із таким рішенням і вважають, що воно суперечить, як програмі уряду, якою опікується віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко, щодо збільшення української пісні в загальнонаціональному телерадіоефірі так, власне, і програмним засадам Президента України.
У зв'язку із цим Анжеліка Рудницька, незмінна ведуча та обличчя "Території А", звернулась із відритим листом до вищеназваних посадовців із проханням вплинути на рішення топ-менеджменту НТКУ та зберегти в загальнонаціональному телепросторі "Територію А":
Відкритий лист Анжеліки Рудницької до Президента України В.А. Ющенка
Відкритий лист Анжеліки Рудницької до віце-прем’єр-міністра України з гуманітарних та соціальних питань В.А. Кириленка
Редакція "Терторії А" також сподівається на допомогу та підтримку усіх небайдужих до цієї проблеми.


Коментарів (5)
RSS-стрічка
1. 02-12-2005 19:33
 
Фтопку територію А)
[ гість ]
 
Гість
2. 04-12-2005 02:01
 
Нащо нам НЕ ЧЕСНИЙ хіт парад? 
Ф топку!
[ гість ]
 
Mazai
3. 04-12-2005 10:45
 
От я про те ж. Всім відомо, що туди доступ відритий лише мегзіркам або "обраним" керівництвом попосовикам. Сам хіт-парад це наглядно ілюструє. Незрозуміло також і як вибудовуються кліпи у тому "хіт"-параді та загалом перші місця там посідає ТАКЕ, що аж нудить. Звісно люди з Території А наводять аргументи що ніби-то це єдина можливість у "глибинці" типу сел там різних де показує 2 канали почути якусь українську музику, але ж вибачет, ЩО вони чують? ЯКИЙ музичний смак прищеплює цей хіт-парад зовсім непосвяченим людям і яке враження від української музикик складає?(!!) Там же ДОСІ РОТАРУ крутять! Ну це ж :upset ідалі за текстом.  
Я про це написав, бо поважаю деяких людей що там працюють і маю до них хороше ставлення...  
 
Хоча знову ж таки не все можу бути так однозначно і на цю тему можна багато дискутувати. Особисто мені здається, що ідея хороша і має право на існування, але те як вона на практиці РЕАЛІЗОВУЮТЬСЯ, то це все ставить з ніг на голову. Там ні якісний рівень ні музичний не кактять просто... :( Але ІДЕЯ хороша! Просто треба провести люстрацію або взагалі вбити цей хіт-парад та створити абсолютно новий під іншим брендом і який би виходив раз на тиждень. Хоча загалом я ролзумію керівництво НТКУ. Хіт-парадам як таким місце на музичних каналах. На звичаних каналах - це неформат для ефіру. Ну подумати логічно, хіт-парад це атрибут будь-якого музичного ЗМІ, а НТКУ не є музичним каналом. Я димвуюсь ЧОМУ на М1 досі немає такого хіт-параду! Натопість купа однакового хіт-парадного ЛАЙНА під різними назвами але з одним контентом :)  
 
А от для НТКУ підійшла по формату просто щотижнева музична програма на півгодини про новини з життя украмузики і всякі там нові кліпи типу Мелорами, за концептом а не змістом звісно, бо в останній більш російського шоу-бізу ніж нашого :sigh
[ гість ]
 
Vitaliy
4. 06-12-2005 11:35
 
НА УТ є така щотижнева програма, але хто її бачить? На жаль, музичні канали мають дуже малу аудиторію - і це правда! А Інтер, 1+1, інші крутять переважно російську музику в прайм-тайм! 
Як на мене, проблема в тому, що 1 хіт-парад - мало! ТНемає конкуренції. В росії безліч музичних программ на немузичних каналах, а у нас чи не отдна МЕЛОРАМА. для української музики краще не закривати программи, а відкривати. А немає хіт-парадів на М1 та ОТВ тому, що канали не хочуть сваритися з артистами і фанами, бо в кожного своя думка кого крутити і хто має бути на першому місці. Краще просто поставити серед іншого й кліп, тоді ні в кого немає притензій.
[ гість ]
 
Гість
5. 30-03-2010 15:53
 
Цілаво!
Привіт народ! Ніхто не в курсі чи це справжня Анжеліка Рудницька зареєстрована на тому сайті: http://osobystist.com/#id=an-ru ?
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >