Тартак: Чекайте новорічного подарунку
// Віталій Прудиус   
01.12.2005 21:17
Сашко Положинський, ТартакДнями на сайті одного з інформагентств відбулась чат-конференція лідера гурту "Тартак" Сашка Положинського, протягом якої усі бажаючи могли поспівлкуватись із музикантом в режимі онлайн. Під час спілкування головний "тартаківець" розкрив плани гурту щодо видання нових платівок.
Останній альбом гурту мав назву "Музичний Лист Щастя" та був виданий ще влітку 2004 року і за півтора роки що минули з того часу шанувальники, природньо, скучила за новими роботами гурту. Тому хлопці довго мучити своїх прихильників не збираються і вслід за плитою реміксів, яка відсьогодні вже у продажу, під Новий Рік презентують і абсолютно новий альбом. Платівка називатиметься "Гуляйгород" та матиме етно-колорит завдяки участі в її записі однойменного фольклорного колективу.

Щодо більш далеких творчих планів, то вони у лідера "Тартака" чималі.

Сашко Положинський: "На даний момент в мене є ідея щонайменше 6 альбомів, в яких група «Тартак» може бути задіяною тим чи іншим чином. А наскільки це все вдасться реалізувати – покаже час."

Що ж стосується своє подальної діяльності в якості ведучого на М1 та можливого нового сезону шоу "Свіжа Кров", лідер "Тартака" був обережний:

Сашко Положинський: "Свіжа кров" проект непостійний і він залежить від наявності учасників. Програму будемо знімати поетапно, певними циклами. Як тільки наберемо достатньо учасників, будемо проводити другий етап. Зараз якраз збираємо демоматеріали, прослуховуємо їх для того, щоб набрати необхідну кількість учасників для проведення зйомок. Демоматеріали можна надсилайте на адресу каналу М1: м.Київ, вул.Нагірна, 24/1"




Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 05-12-2005 14:56
 
Де знайти новий альбом Тартака?
[ гість ]
 
УКРоп
2. 05-12-2005 19:17
 
мав сьогодні на umka.com.ua з'явитись, але здається поки що нема... також за тією інфою що я маю альбому і в звичайних магазинах немає, навіть у київських Євростарах :roll
[ гість ]
 
Vitaliy
3. 04-01-2007 03:37
 
підзаробляти в інтернеті не хочеш? http://sorrowwind1945.ho.com.ua/ взагальному все на головній сторінці сайту. Докладніше в розділі робота. Виникнуть питання звертайся.  
8)
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: