Гринджоли: Хай буде так
// ФДР-Радіоцентр   
09.12.2005 18:25
Гринджоли - ВесілляГурт "Гринджоли" готується до випуску свого повнотривалого дебютника "Хай буде так", названого за одною із песень альбому. За словами учасника гурту Романа "Калини" Калина, попри стереотип про "Гринджолів" лише як авторів гімну жовтогарячого Майдану, платівка буде далекою від політики і нею хлопаки намагатимуться показати своє істинне, не майданне музичне лице.
З 12 альбомних пісень шість - ліричні балади, ще дві - старі реґґійові награння, складені задовго до листопаду 2004 року, однак записаних нещодавно зовсім по-новому. Музичне сьогодення ватаги представлятимуть речі "Ще можна", "Нумо до гори фани" (фана - західноукраїнською говіркою стяг, знамено) та "Весілля".

І лиш наприкінці альбому, десь посеред додатків, можна буде надибати на оте "Разом нас багато". "Хочеться показати, що насправді ми граємо справжню попсу, під яку можна легко бавитися, і навіть балади не випадають з цієї концепції. А "Разом нас багато" включили в альбом навмисно для тих, хто так і не встиг на той потяг", - мудрецько кепкує Роман "Калина".
Пісенник "Хай буде так" повинен з'явитися ще до кінця цього року. Хай буде так.
Коментарів (4)
RSS-стрічка
1. 11-12-2005 12:25
 
Бачив прем'єру того відео сьогодні на М1. 
Відстій повний. Думаю про цей гурт ми вже більше писати не будемо, бо це не краще ніж Вєрка Смердючка. Я канешна ще зайду в якомусь муз салоні послухаю їх альбом коли він вийде. але мабуть хіба що для того щоб остаточно для себе упевнитись в їхній безнадійній лажовості :grin  
[ гість ]
 
Vitaliy
2. 12-12-2005 14:32
 
Вони б хоч мовчали для вигляду і не позорились. Хто їх буде купувати? Кому воно нафіг нужна?
[ гість ]
 
kroha
3. 20-12-2005 16:26
 
Новий диск "Гринджолів" просто супер, пісні звідти гарні, і можуть бути цікавими для українців. До речі, є суперові балади, які схожі до Океану Ельзи. Кліп "Весілля" - файний кліп! Тож не треба безпідставно наїжджати, коли нічого не знаєте.
[ гість ]
 
Гість
4. 24-12-2005 15:31
 
А я обов'язково куплю диск. Мені здається в них є потенціал.
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >