Бумбокс: три години у колі родини
// Mazai   
09.12.2005 18:46
БумбоксБумбокс Family задоволена, оскільки нещодавно отримала повноцінний тригодинний виступ улюбленої групи в одному з київських клубів. Задоволення було підігріте й тим, що через постійні гастролі Бумбокс кілька місяців тримав в очікуванні концерту київських прихильників. Зрозуміло, що відіграти свою стандартну програму для такого довгоочікуваного концерту група не могла. Хлопцями було підготовано багато цікавинок. Про них далі.
Крім пісень зі свого дебютного альбому „Меломанія”, Бумбокс виконав велику частину англомовної програми та, що цікаво, одну нову пісню, так би мовити, „з пилу-жару”. Ну, принаймні, так сказав соліст, а йому ми звикли вірити ;)

Цікавою була прем’єра кліпу на “народний хіт” - пісню „Бобік”. Особливістю кліпу є те, що він за словами гурту “неофіційний”, тобто на ТБ його не можна буде побачити – він призначений виключно для трансляції в інтернеті. Така “неофіційність” відео пояснюється просто – кліп знятий на найбільш “неформатну” пісню гурту і в ньому музики з’явились у просто-таки шокуючих образах. Перший кадр: Андрій Хливнюк в смугастій чорно-білій робі сидить собі у в’язниці за гратами й співа про те, як він „наклав у міліцейський бобік”. За цей “тяжкий” злочин Андрій, як з’ясувалося по ходу перегляду, був засуджений до смертної кари на електричному стільці. Гітарист гурту - Муха взагалі ввів зал в ейфорію – через велику кількість татуювань, його роль „пахана на зоні” була дуже і дуже органічною. Валік же зіграв священика, запрошеного “відпустити гріхи” засудженому до страти Андрію. Ну, а незмінний продюсер гурту Алекс Согомонов з’явився у ролі майора міліції. Того самого, чий бобік був “забруднений” по ходу пісні. З перших кадрів публіка декілька разів зривалася на овації, споглядаючи за відеорядом на величезному екрані. Коли всі, стоячи спиною до сцени, захоплено дивилися на екран споглядаючи відео ряд, група забезпечувала звукову доріжку - грала „Бобік” наживо.
Відтак, не варто й казати про те, що перед своєю публікою й виступати приємніше. Отже з впевненістю можу констатувати, що й артисти також отримали задоволення від концерту перед дійсно своєю публікою, яка прийшла саме на них, та заради них, перед людьми, яких і справді можна назвати - „Бумбокс Family”.
Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 15-12-2005 17:30
 
13 декабря отгремели Пробы-3 в Московском клубе Infiniti, где Бумбокс предстал перед московской публикой и наповал сразил своей мелодичностью и голосом. Огромное спасибо ребятам! Завтра они играют в клубе Китайский лётчик Джао Да- обязательно пойду!!! сорри за русский, мову уже забыл. Ваш Навек.
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >