14 грудня: концерт-презентація нового альбому Гайдамаків
// UAFORMAT.COM   
12.12.2005 17:28
Гайдамаки - ПерверзіяУ середу, 14-го грудня, о 18:00 відбудеться презентація нового альбому відвертого та безкомпромісного українського фольк-рокового гурту «Гайдамаки», що отримала назву «Перверзія».
Від попереднього альбому «Богуслав» минуло півтора роки, але подій у гайдамацькому житті сталося для розповідей на тисячу і одну пісню. По-перше, відбулися зміни у складі. Гурт залишили тромбоніст Руслан Трочинський та даб-майстер Влад Гримальський, проте приєдналися Євген Дідик та Сергій Браварнюк. Трубач Євген Дідик, зокрема, відомий у джазових колах, своєю участю в альбомах багатьох українських та закордонних артистів. Молдова пам’ятає Дідика за участю в команді «Здоб Ши Здуб». Справжньою знахідкою для «Гайдамаків» став  Сергій Браварнюк  - перкусіоніст та водночас звукорежисер гурту.

По-друге, на початку цього року «Гайдамаки» проїхалися туром у Польщі, а пізніше виступили на численних фестивалях за кордоном та у рідній країні. Хлопці загартувались за цей час, а зміни, що відбулись всередині гурту, за твердженням самих його учасників, не притаманній «Гайдамакам» експресії та енергійності. Все це має свій відбиток в новому альбомі „Перверзія”.
Власне назва платівки з’явилася невипадково. Це своєрідна подяка класику сучасної української літератури Юрію Андруховичу. За словами музикантів, їх віртуальний “роман” з письменником триває вже не перший рік. Поки Андрухович зігріває себе співами «Гайдамаків» у Берліні, вони всі до одного зачитуються його книжками у численних поїздках Польщею, Естонією, Словаччиною, Німеччиною, Чехією та, звісно ж, рідною Україною.
Визначити стиль «Гайдамаків» - досить важка справа. Колись німецькі промоутери вельми точно охрестили його як “карпатен-ска”, пізніше на означення нової течії для України, започаткованої гуртом, стиль музики та навіть життя почали називати „гайдамацьким”. Зараз музика хлопців настільки розчинилася у хвилі різних напрямків (а, точніше, хлопці розчинили її у своєму неповторному стилі ), що мабуть краще просто слухати альбом, ніж відшукувати якісь ярлики. Фольк, ска, важкий рок та присмак панку – все це у викладі «Гайдамаків» складає своєрідний, а головне, вчасний високоякісний український продукт. Перевірити чи це дійсно так зможуть всі бажаючи на концертній презентації диску найближчої середи. Подія відбудеться у музичному клубі "Варштайнер-паб" за адресою вул. Городецького 4-Б (навпроти кінотеатру "Україна").
Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 15-12-2005 05:20
 
Чого так мало грали у Вурстайнері? щопраада я напивсь і ніц непаматаю
[ гість ]
 
Гість
2. 22-12-2005 08:16
 
Гайдамаки - це просто круто!
[ гість ]
 
Гість
3. 23-02-2006 21:27
 
приїжджайте до нас ще. будем чекали. м.Чортків ;)
[ гість ]
 
Марія

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: