Tomato Jaws почують в Японії
// UAFORMAT.COM   
15.12.2005 16:31
Tomato Jaws"Tomato Jaws" розширює географію своєї присутності і підкоряє Країну Сонця, що сходить. На минулому тижні дует записав свій трек "No Concept" японською мовою. Для адаптації пісні була спеціально запрошена перекладачка Ганна Богданова, яка довгий час прожила в Японії та має музичну освіту - адже був потрібен саме поетичний переклад, що передавав би усі відтінки і настрої оригіналу.
За словами Нати, вокалістки "Tomato Jaws", процес запису настільки захопив її, що зараз складно сказати, яка версія треку тепер їй подобається більше:
"Японська мова - це зовсім унікальне сполучення мелодики і такту, витончена і вільна одночасно. Їй характерна невластива європейським мовам розмірність, через або завдяки якій, наприклад, одне англійське слово часом просто не передати трьома японськими".
Планується, що найближчим часом обмеженим тиражем буде випущений однойменний сингл спеціально для японського музичного ринку, у який, крім згаданого, увійдуть також і два абсолютно нових треки команди.
Японія займає окрему нішу на музичній сцені. Практично всі сучасні артисти приділяють особливу увагу цьому регіону. Незважаючи на те, що смаки японців найчастіше не збігаються з музичними вподобаннями європейців або американців, ця країна вважається негласним законодавцем трендів і традицій, що через деякий час "дивним чином" виявляються як у Старому, так і в Новому світі.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >