Нумер 482 працюють над новим відео
// Налья Тесля, music.com.ua   
19.12.2005 22:19
Нумер 482Минулої суботи, 17 грудня, у київському Палаці спорту відбулися зйомки відео гурту "Нумер482" на пісню "Інтуїція". Це пісня із нового альбому гурту, випустити який планується навесні наступного року.
Недивлячись на те, що у жовтні в Одесі вже був відзнятий матеріал для кліпу на пісню "Трилер", "Інтуїція" має стати першим відео у підтримку майбутнього альбому.
Віталій Кириченко, вокал: "Планувалося, що першим на екрани вийде кліп "Трилер", але так сталося, що режисер не зміг допрацювати відзнятий матеріал до кінця. Під час роботи техніка постійно глючила, і в решті решт комп накрився і весь матеріал пропав. Тепер ми вирішили знімати відео "Інтуїція". Це просто класна пісня, яка нам дуже подобається".
Над відеоверсією "Інтуїції" працює команда під керівництвом  кліпмейкера Віктора Скуратовського, який ще відомий як бас-гітарист "Другої Ріки". Це перша співпраця "Нумер482" із Скуратовським. "Ми подивилися попередні роботи Віктора, і вирішили що це те що нам треба. Він робить креатив, який нас впирає!" - говорить Віталій. Знімальний майданчик та самі учасники "Нумерів" виглядали досить гламурно. Дії відбувалися у кімнаті, де гурт у повному складі зі всіма інструментами грав концерт, також в цій кімнаті, не помічаючи всього, що відбувається навколо, з'являлась красуня. Займалась вона, як і полягає особам модельної зовнішності, тим, що попивала вино, гортала журнали та подивлялася телевізор.
Завершити монтаж кліпу та випустити "Інтуїцію" у телепростір планується у січні. Будемо сподіватись, що на цей раз все обійдеться без ексцесів.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: