Фактично Самі презентували свою платівку
// Enter Music TV   
19.12.2005 22:23
Ірена Карпа, Фактично СаміУкраїнський гурт "Фактично Самі" презентував чергову, давно обіцяну і надзвичайно очікувану платівку, за назвою "Lo Fi trавми". За свідченнями музикантів, давні шанувальники команди будуть здивовані представленим матеріалом, адже він суттєво відрізняється від ню-металу, з яким звикли асоціювати команду "Фактично Самі".
До альбому, який є третім за рахунком у дискографії команди, увійшло 16 треків. Під час презентації згадувалось слово концептуальній і, якщо вірити музикантам, платівка випереджає, те що відбувається у музичному світі, як мінімум на декілька років. У будь-якому випадку - це музика на щільній електронній основі і вона цікавіша ніж те, чим раніше опікувалися Ірена Карпа та компанія.
Музиканти запевняють, що саме це звучання насправді їм близьке і саме воно є цариною для експериментів команди.


Коментарів (12)
RSS-стрічка
1. 20-12-2005 02:48
 
Цікавішого, сугестивнішого, майстернішого, фантастичнішого і водночас легшого для слухання, ніж цей альбом ФС, наразі не існує.
[ гість ]
 
Гість Ghost
2. 20-12-2005 14:32
 
?
А в Дніпропетровську вони\вона вже приїздили з презентацією??
[ гість ]
 
Favour
3. 20-12-2005 19:45
 
?
Так, альбом просто супер. Всім хто його не має рекомендую купувати! І саме КУПУВАТИ, бо оздоблення платівки та змістовність і концептуальність обкладинки заслуговують на окрему увагу та купу компліментів.  
Однозначно за якістю це альбом року!
[ гість ]
 
Vitaliy
4. 21-12-2005 01:33
 
?
Аби ФС ще фаховий менеджемент - вони за рік би могли стати європейською сенсацією. І то надовго! 
Альбом, чим більше його слухаєш, тим глибше в себе він запускає. Там купа ничок, закавулків, підвалів, горищ, веж, залів, курників, кабінетів, меблів, картин, ровів, торутень і спален.... - таке відчуття, ніби тебе запросили пожити у якомусь замку збудованому зі звуків і слів і ти поступово відкриваєш для себе його таємні принади.
[ гість ]
 
Гість Ghost
5. 22-12-2005 01:57
 
?
Із першого прослуховування свіжий альбом "Фактично самих" дратує безглуздим першим треком, який хоч і можна вважати стьобом із пафосних шоу-бізнесових інтродукцій на кшталт "Студия Союз представляет", та краще б цього "Lo-Fi Універсаму" тут не звучало. Утім, хто нам завадить завжди вмикати диск із другого треку? А прослухавши раз, альбом хочеться ставити ще й ще, знову й знову. Музика "ФС" еротична й трагічна, знущальна й жалібна. Вона складна. Вражає багатство композиторських ідей і досконалість їх утілення в звуках.  
 
Узагалі ці "Низькоякісні Травми" найбільше схожі на чималеньку скриню, переповнену аранжувальними й вокально-поетичними коштовностями - кожна зі своєю історією. Солона, мов піт, пісенька про чоловічу красу "Вродливе м'ясо" з отруйним рефреном "Кохання - ілюзія". Крають серце тужлива "Діброва" та фанкова "Русалчина" - суто фолькові за голосоведінням і поетичними образами теми. Голова йде обертом від "Спи собі сам", з її припливами струнних і бридж-модуляцією, що передає вітання від славетного зепелінівського "Кашміру". Розкішний акомпанемент камерного ансамблю в "Небі" зробив би честь багатьом зіркам поп-вокалу, аби їм поталанило під нього заспівати так природно-чуттєво, як уміє Карпа. Вступна каденція та кода саксофона у ледь не 12-хвилинній сюїті "Мій третій мармуровий бог" - ніби борсання живої істоти на початку й наприкінці життя. Альбом завершується двома елегантними бонусами. Це - беззвучний трек №15 (дві хвилини тиші після такого емоційного пресингу, що набагато краще, аніж теревені на початку диску й поміж деякими піснями-шедеврами) та прощальна "Очі твої". 
 
"Фактично Самі" - багатоликий гурт. Але найбільші (поряд із Карпою) винуватці його успіху - Олег Артим та Артур Данієлян. Обидва грають на клавішних і гітарах, обидва компонують, але головне - вони аранжувальники й звукорежисери від Бога.  
 
юка гаврилова  
21 грудня 2005 
тижневик "Без Цензури" 
 
http://bezcenzury.com.ua/ua/archive/4368/culture/4388.html 
[ гість ]
 
Гість
6. 22-12-2005 21:44
 
?
Ghost ___ повністю згоден! Альбом просто шедефр. Я думаю, це альбом року однозначно в Україні. 
 
До речі не хочеш написати рецензію? Якщо звісно маєш сили ;)
[ гість ]
 
Vitaliy
7. 22-12-2005 22:58
 
?
Сили є - часу немає: весь зжирає обмін думок на повітря..... 
А рецензія тут і так сама собою гарна компонується, хіба ні? 
PS  
Хто не слухав Lo-Fi Травми - 
Не доскочив й рівня мавпи.
[ гість ]
 
Гість Ghost
8. 23-12-2005 00:27
 
?
Ну все одно, раптом все-таки напишеш, ось мило на яке можна скинути рецензію: news (at) uaformat.com ;)
[ гість ]
 
Vitaliy
9. 24-12-2005 17:07
 
?
взагалі-то у ФакСаміх 5 альбомів. і тільки один і зних - Курва Кам Бек хардкоровий. таш Травми це не сенсація, а логічне продовження творчого шляху гурту. Навпаки, Курва - то було експериментом.
[ гість ]
 
Руслана
10. 24-12-2005 18:01
 
?
Ну це і я знаю, були "Дідькова гра", "Болєзні пєвчіх птіц" (Б.П.П.) та "Космічний вакуум"... АЛЕ, справа у тому що саме "КУРВА КАМ БЕК", а не "ЛО-Фай Травми" є останнім альбомом самітників ДЕФАКТО :) Травми - це альбом 2002-го року :)) ТОму мені і не подобалось що вони вдарились після того у "курвівський" треш і грали його до сьогодні це вже роки два точно...
[ гість ]
 
Vitaliy
11. 25-12-2005 10:54
 
?
Cенсація не нумер альбому, а його контент. Тим більше, що почався він писатися ще 2001, а останні звуки були покладені 2005-го. Чи мастеринг нічо не важить? До того ж, тепер його видано накладом доступним всій Україні! Як казав на пресці персонально Мельничук (той, - він "продається тепер в усіх великих музичних крамницях держави". Це вже шоу-біз. І це дуже гарно. Бо без розвинутого ш-бізу неможливий якісний, дтнамічний унтергрунт. "ФС" унікальні тим, що їхня музика доходить до кожного, хто завдасть собі роботи - їх уважно прослухати, і в той же час це не попсня. Це просто МУЗИКА. Ми часто нахвалюємо і те, і се лише за те, що воно наше-ріднесеньке, ховаючи перед самими собою очевидні факти композиторської недолугості, виконовської недосконалості, вторинності, тертинності, зацофаності... ФС - світовий рівень музичного мислення і реалізації ідей.  
 
 
 
Десь у 20-х числах січня має відбутися гіг "ФС" у "44". 
Слухаймо уважно записи та здаємо одне одному іспити по карп-вокалу: щоб несоромно було підспівувати!
[ гість ]
 
Гість Ghost
12. 25-12-2005 01:01
 
?
Lo-Fi Травми мені сподобалися, але і Курва подобається дюже :grin  
Різні вони, але обидва на мій смак :p
[ гість ]
 
malen6ka

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >