Абы МС презентують нову роботу ''F5''
// UAFORMAT.COM   
21.12.2005 16:58
Аби MC F5Абы МС спільно зі співачкою Танею Радостєвою видають на широкий загал платівку, що отримала назву із комп"ютерним присмаком - "F5". Співпраця музик розпочалася майже випадково. Навесні 2004 року до студії „Кофеїн” - де постійно працюють музиканти, залучені до цього навколоджазового проекту - Тетяна прийшла записати кілька народних пісень для спектаклю, присвяченого Чорнобильській трагедії. „Абы МС”, почувши готові треки, були вражені теплим тембром співачки і її легкою народною манерою.
Спочатку у якості експерименту у „Кофеїні” вирішили реміксувати, а точніше, написати аранжування до однієї з тих пісень – „Рути-м'яти”. Таня була трохи шокована, почувши вже готовий, доволі жорсткий фанковий трек, на якому, до речі, чудове соло заграв відомий саксофоніст Віталій Іванов. Але шок, здається, був приємним, адже невдовзі була записана ще одна тема, цього разу, авторська пісня Тетяни Ша і Геннадія Сидорова – „Сумна”.

Відтоді, як проектом зацікався київський лейбл „Hunter Music”, справа пішла значно швидше. Влітку 2005 року були записані ще кілька треків – „Марина”, „Вербовая дощечка”, „Калиномалина”, „Маланка” та ін. „Абы МС” не відмовили собі у задоволенні підкреслити, що українські народні пісні – річ настільки різнобарвна і пластична, що їм гарно пасує як естетика південно-східної Азії, так і американський соул-хоп чи гармонії, притаманні Майлзові Девісу. Так, традиційна купальська пісня „Коси” починається із фрагменту твору, відомого всій Африці – „N'kosi Sikelel'i Africa”. Ця пісня вважається неофіційним гімном Чорного континенту, втім, і за мелодією, і за звучанням тексту, що написано на мові зулу, дуже схожа на наспіви центральної України. А веснянка, яку у альбомі названо „Сонечко”, просто ідеально лягає на бразильську самбу.

Окремо хотілося б відзначити участь у проекті Джека Кліфта, музиканта і продюсера зі США, що завдяки своєму постійному інтересу до народної музики з різних країв Світу, відомий як „хрещений батько альтернативного фолку”. Джек своїм співом і грою на слайд-гитарі привніс у альбом яскравий блюзовий настрій („Чорний Дунай / Blue Danube Turns Black”) і справжню соулову романтику („Марина”).

Трек-лист:
1. ранесень
2. сумна пісня
3. коси
4. на глибині
5. маланка
6. пугар вина
7. марина
8. рута/м'ята
9. гиля гиля
10. чорний дунай
11. калиномалина
12. сонечко
13. вербовая дощечка
Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 23-12-2005 16:55
 
Таня Радостєва вийшла у Вас вокаліскою :p
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >