''Своя музика'': урядовий проект підтримки української музики
// UAFORMAT.COM   
24.12.2005 18:32
ImageНещодавно в Будинку звукозапису за участю Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка було презентовано всеукраїнський проект „Своя музика”, основна мета якого - популяризувати сучасну українську пісню.
Проект розроблено Радою взаємодії з питань розвитку сучасної музичної культури, до складу якої увійшли директори провідних FM-станцій, музичні продюсери, представники рекордингових компаній.
У презентації взяли участь радник Президента України Віктора Ющенка Святослав Вакарчук, голова Національної ради з питань теле- та радіомовлення Віталій Шевченко, заступник голови Нацради Ігор КУРУС, президент НТКУ Віталій Докаленко, президент НРКУ Віктор Набруско, директори провідних FM- станцій та інші.
За словами В’ячеслава Кириленка, „головні завдання проекту - збільшити частку української музики в національному радіоефірі та сприяти новим українським виконавцям”.
Проект передбачає: оголошення про прийом фонограм нових українських виконавців, рекламну кампанію конкурсу, відбір робочою групою проекту з отриманого матеріалу восьми пісень. Далі відібрані композиції доопрацьовують кращі українські музичні продюсери, враховуючи побажання програмових директорів радіостанцій. Після чого відбувається ротація цих пісень на радіостанціях-учасниках проекту.
У кінці кожного тижня будуть оголошуватися проміжні результати конкурсу.
У підсумку відбудеться гала-концерт конкурсантів на Першому національному телеканалі та у прямому ефірі будуть оголошені результати. Проект буде постійно діючим не матиме характеру одноразової акції.
Збірка пісень учасників конкурсу буде видана на CD та інших носіях.
Раду взаємодії створено 28 жовтня 2005 року з ініціативи Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка.Коментарів (11)
RSS-стрічка
1. 25-12-2005 14:28
 
Мура-муренова. Чергова кампанійка, що вже майже здохла... Навіщо виокремлювати поп-музику з загальнокультурного контексту? А просто змусити виконувати існуючі державні закони тих же радіо-телетрансляторів важче? Чи неможливо почистити ринок від контрабандних дисків, плівок, книжок, програм, шоу etc. з Росії й інших закордонів? А зібране з законно ввезеної культпродукції мито спрямувати на фонд розвитку української культури? .... А втім, хай бавляться у "поміч"....
[ гість ]
 
Гість Ghost
2. 25-12-2005 15:59
 
Не все так просто. Тут теж політика. Закони законами, але якщо вони від початку не виконувались то ПРИМУСИТИ не те що не можна, цього НЕ ТРЕБА робити, бо це нічого окрім конфлітом між урядовцями і міедіа не спричинить, а постраждає лише українська музика. А якщо протистояння перейде у конфліктну площину і хтось упреться і не буде іти на поступки, то це моментально використають вже у ВЕЛИКІЙ політиці різні антиукраїнські політичні сили, які будуть знову екплуатувати питання "устисків та гноблення" російської мови в укарїні та репресій проти російськомовного населення =)) Тому все треба вирішувати поступово, спокійно, тихо і мирно. Конфлікт ніколи не веде до блага, а ставлення менеджменту радіостанцій до усього українського взагалі не те що погіршиться, а стане ворожим, бо вітчизняна музика стане уособленням зла :))
[ гість ]
 
Vitaliy
3. 25-12-2005 21:51
 
Невиконання законів - благо? 
Смішно примушувати їх виконувати тільки радіостанції - це так. Але келейне вирішення проблеми щось дуже тхне "корупцією з людським обличчям". Конкуренція за любов і гаманці споживачів має бути відкритою й жорсткою. Зараз же всі преференції на боці імпорту, до того ж незаконного..., ааа, забув таж ми закони будем вводити поступово, якщо на те буде добра воля суб'єктів ...
[ гість ]
 
Гість Ghost
4. 26-12-2005 18:10
 
Я цього не казав. Я казав що КОНФЛІКТ не веде ні до чого хорошого, а фразу "Невиконання законів - благо" це вже ти написав сам =)) 
На мою думку роздмухуючи конфлікт - нічого не доб'єшся насправді, буде тільки гірше і зміниться ставлення. Власне я про це все вже написав вище, не буду повторюватись. 
 
Будь який примус породжуватиме супротив, а поступове впровадження шляхом нормальних переговорів принесе більше користі і всі залишаться задоволеними. А махання шаблюкою шаблею - мені здається це для максималістів та немає нічого спільного із реаліями життя :)
[ гість ]
 
Vitaliy
5. 26-12-2005 21:04
 
По панятіям?
[ гість ]
 
Гість Ghost
6. 26-12-2005 23:23
 
Коли тільки створили ту саму Раду взаємодії, робив один із каналів в"ю із Скрипкою. От мені сподобалась його точка зору. 
Будь-яка музика, котру штучно підтримують у масштабах держави, не витримає зрештою конкуренції.
[ гість ]
 
malen6ka
7. 26-12-2005 23:46
 
Так то воно таак, але не зовсім. бо в даному випадку - це не боротьба із закордонною музикою, в даному випадку йдеться про підримку української культури як такої, бо їй важк виживати під тиском як російської та і західної поп-культури. Як відомом національна культура - є тим грунтом на якому тримається нація в цілому, тому її збереження та захист на рівні держави є цілком логічним і правильним явищем. Тим паче в умовах коли культурний експорт є неконтрольованим та має ознаки експансії :roll
[ гість ]
 
Vitaliy
8. 27-12-2005 00:37
 
Не зовсім згодна. Для підвищення якості конкуренція обов"язкова.  
Без неї - той самий рівень культури буде знижуватись. Або просто попит зменшиться. 
З іншого боку, ти правий. 
Спірне питання, як спірна і можливість його розв"язку. 
А де ти експорт бачив культурний??? 
Я такого не пригадую...Ну хіба Повалій у Росію...
[ гість ]
 
malen6ka
9. 24-01-2006 22:33
 
Це, звісно добре, проте хоч би написали куди ті кляті фанєри відсилати........ :(
[ гість ]
 
ВінніПих
10. 24-01-2006 22:35
 
Дзвони в Мінкульт :grin :grin
[ гість ]
 
Vitaliy
11. 24-01-2006 22:40
 
А от візьму і подзвоню!!!! :( :( :(
[ гість ]
 
Вінні

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >