Tomato Jaws - No Concept. Реліз
// UAFORMAT.COM   
24.12.2005 19:17
Tomato Jaws - No ConceptВ понеділок, 26 грудня, побачить світ довгоочікуваний альбом "No Concept" від київської електронної формації "Tomato Jaws". Розмови про вихід альбому велися ще з весни цього року, але з різних причин музиканти підійшли до релізу лише зараза. Ця платівка стане другим релізом в дискографії "томатів". Дебютний альбом був випущений власним коштом ще три роки тому. Відтоді склад "Tomato Jaws" скоротився наполовину і наразі складається з двох чоловік - брата та сестри Жижченків.
Плита складається з 12 треків, з-поміж яких є вже досить відомі українським слухачам за живими сетами команди:
"Дванадцять треків - дванадцять сходинок, кожна з яких доповнює попередню і не може існувати окремо одна без одної. Незважаючи на англомовні назви і текст, зміст кожної композиції універсальний і зрозумілий на рівні невербального. Любов, розпач, розчарування, прихильність, ревнощі - це лише слова, зміст яких залишиться незрозумілим , якщо їх просто вимовити вголос. Альбом не обмежений рамками часу – по закінченні останнього треку закінчиться лише тривалість диска, але не музика..."
В якості бонуса до платівки увійшов і кліп до гіта "No Concept", який влітку цього року могли побачити усі бажаючи у ротації музичного телеканалу «Ентер».

Повний треклист платівки виглядає так:

1. Forget
2. Sіmple Place
3. Gіve Me Your Love
4. Clear Heart
5.  No Concept
6. The Further You Are
7. No More
8. Wіthout You
9. You're Mіne
10. The Further You Are [playone deepstatіon mіx]
11. The Further You Are [key900 mіx]
12. Sealess
+ бонус кліп No Concept
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: