Кузьма: «Я, ''Побєда'' і Берлін»
// ФДР-Радіоцентр   
26.12.2005 22:54
Кузьма: «Я, Побєда і Берлін»Кузьма готується невдовзі завести собі першу книжку. Першу книжку, написану ним самим. Першачок називатиметься "Я, "Побєда" і Берлін" й міститиме дві повісті. Перша, однойменна із заголовком, – про сміхограйну подорож Кузьми (Андрія Кузьменка) разом зі своїм другом Бардом (Віталієм Бардецьким, відомим в столичних колах поширником невизнаної музики, власником незалежного видавництва "Сейл Рекордз") до Берліну на пошарпаній "Побєді" – першій сов'єцькій людській легківці 1946-1958 років випуску. "Побєда" викликає щирий сміх до сліз і здатна розвеселити навіть найсерйознішого читача.
Друге писання – "Місто, де не ходять гроші". Ця повість зовсім інша за жанром: пригода дівчини Аліси, яка опинилася у місті, з якого немає дороги назад і де панують нечувано принизливі порядки. Задля розрядки після такого повчального чтива у книжці додано слова деяких відомих пісень Скрябіна.
Друкуватиме книжку-дебют Кузьми харківське видавництво "Фоліо" і надійти у продаж вона має якщо не перед самісіньким Новим роком, то напередодні Православного Різдва 2006. Винагороду за неї автор передає школі-інтернату для дітей з розумовими вадами в місті Острозі.


Коментарів (4)
RSS-стрічка
1. 17-04-2006 12:22
 
Де купит книжку у Варшаві ?
Власне хочу прочитати,але де її взяти ?
[ гість ]
 
vovo
2. 25-04-2006 11:31
 
Де купит книжку у Варшаві ?
Ауауауауауау! Хочу книжку Скрябіна в електронному варіані!
[ гість ]
 
Ірина
3. 13-06-2006 08:56
 
Де купит книжку у Варшаві ?
дуже класна книжка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!отримала массу задоволення при читанні!всім раджу
[ гість ]
 
ока
4. 02-11-2006 13:26
 
Де купит книжку у Варшаві ?
Я просто в восторге!!!!! 
Никогда не думала что буду в захлёб читать книгу на украинском языке!!!!!!!!! Стоит прочитать первый абзац и настроение поднимается на весь день!!!!!! :p
[ гість ]
 
Настёна

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >