От Вінта: знову пригоди під час гастролей
// UAFORMAT.COM   
28.12.2005 23:19
От Вінта! Вчора, 27 грудня, хлопці мали вилетіти із Борисполя у Єкатеринбург, де в них запланований ряд виступів,але через снігопад затрималися у дорозі і спізнились на літак. Через це "украбіли" не змогли прийняти участь у потужному фестивалі "Мороз Рок" та були змушені скасувати ще один клубний виступ. Такий форсмажор "гвинти" сприйняли без паніки.
"За свою історію гурт проходив і не через такі випробування. Ми вже спізнювалися на літаки, потрапляли в аварії, нам доводилась грати на сценах з поламаною підлогою, без апарата, без барабанів, і взагалі без звуку, а виступи під дощем та мокрим снігом ми вже й не враховуємо. Тому ми впевнені, які б неприємності та випробування на нас не чекали у Новому році, ми їх здолаємо, тому що ми - рок-група "От Вінта!", - життєствердно підсумовує лідер гурту Юрко Журавель. Сьогодні хлопці таки вилетіли у Єкатеринбург, щоб відіграти решту запланованих концертів та вечірок. В той же час поки "отвінтисти" їздять по закородонам їхня барабанно-маршова пісня-речівка "Попереду жахи шляхи" просто-таки пішла служити до війська. В одну з військових частин у місті Рівному потрапив відеозапис з виступом гурту, де посеред інших хлопці виконували свій марш. Очевидно, що запис потрапив у потрібні руки, позаяк невдовзі було почуто, як під цю річ сотня вже карбувала крок на військовому плацу. Не дивно, що пісня добре лягає під крок, позаяк вона і створювалася для юнацько-молодіжної організації "ПЛАСТ".
Юрко Журавел: "Несподіванка вийшла, пісня ніде не виходила, вона навіть ще й не записана у студії, як вже живе своїм самостійним життям", - тішиться фронт-мен "От Вінта".Коментарів (9)
RSS-стрічка
1. 30-12-2005 21:23
 
Ot Vinta: «Дарма я наївся цибулі» / Atlantic 
 
 
 
 
 
Найпримітивніший, найшвидший, найкумедніший стиль у поп-музиці називається «рокабілі». А найвеселіші в Україні пісні цього стилю вигадують та співають хлопці з рівненського гурту «От Вінта». Можна сказати, саме вони створили й понесли світами новий музичний напрямок – «украбілі». Такий собі національний варіант суміші бугі-вугі й рок-н-ролу (танцювальних маній 1940–50-х років) та американської сільської музики кантрі, добряче просякнутий нашими мелодично-ритмічними ідіомами. Ну й, звісно, особливо пікантного присмаку звучанню додають життєрадісні українські тексти. Самі лише назви треків другого альбому гурту варті цитування: «Байкер без голови», «Чемпіонка по штовханню у тролейбусах», «Опля-картопля», «Педикульоз», «По підлозі гупа»... Загалом на диску разом з титульною «Дарма я наївся цибулі» записано 14 пісень. (Є тут також нехитра, але смішна комп’ютерна гра-стрілялка «Хрюк-н-рол», де з рушниці треба поцілити у скажених свиней-мутантів, що біжать з міфічного села Дригтиндимба пожерти місто Рівне)...  
 
Якщо диск «Дарма я наївся цибулі» голосно програвати крізь досить потужну апаратуру, то враження цілком непогане – наче огинаєшся десь у клубі, де мають свіжі фонограми. Проте у студійному запису не передано того вітального драйву, що притаманний гурту під час живих концертів. Інструменти й голоси звучать надто пригладжено, як то кажуть, «без яєць і м’яса». На сцені музиканти «От Вінта» виглядають набагато переконливішими й запам’ятовуються своїми виступами надовго. Не дарма цей гурт так часто запрошують до різних міст і містечок України, а також до Польщі, Росії й деінде. 
 
 
юка гаврилова, 15 вересня 2005 
тижневик "Без Цензури" 
http://bezcenzury.com.ua/ua/archive/330/culture/370.html 
[ гість ]
 
CD рецензія
2. 30-12-2005 21:36
 
Фани без цензури продовжують безцензурити рецензіями у коментарях.... :roll :grin
[ гість ]
 
Vitaliy
3. 30-12-2005 22:08
 
От гади! Все про музику та промузику! А могли ж чогось цікавого :)і про політику викласти....
[ гість ]
 
Гість Ghost
4. 04-01-2006 16:12
 
картопля, картопля бараболя... 
Дійсно, щось у цьому є...
[ гість ]
 
Степан П.
5. 06-01-2006 14:55
 
Кльові пацикі, нехай їм щастить!
[ гість ]
 
Vik
6. 07-01-2006 14:42
 
Чувакі! В цьому житті найголовнішим є музика! Яка політика в сраку!
[ гість ]
 
homik
7. 07-01-2006 22:12
 
Мне так нравится етот альбом "Дарма я наївся цибулі" 8)  
Я балдю...мне его подарили...я пригала от радости.. :roll  
я его слушаю утром, обедаю слушаю, ужинаю..так же...:cool: 
я живу в их родном городе... :grin
[ гість ]
 
Иришка
8. 08-01-2006 13:42
 
Мальчікі моі любімиє *мрійливо закотила очі* :p
[ гість ]
 
Дівчинка Скандал
9. 08-01-2006 14:46
 
Ну шо сказать, просто супер мужики!!! :eek
[ гість ]
 
Bobikos

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: