Крихітка Цахес запрошує прихильників на зустріч
// UAFORMAT.COM   
28.12.2005 23:28
Крихітка ЦахесГурт «Крихітка Цахес» вирішив зробити своїм прихильникам новорічний подарунок. А саме в п'ятницю, 30 грудня, о 16.00 відбудеться перша зустріч клубу прихильників «Крихітка Crew» з учасниками групи. В плані зустрічі: знайомство, презентація і розіграш Новорічного перевидання альбому, неформальне спілкування, роздача клубних футболок постійним учасникам Crew і форуму, міні-автограф&фото-сесія для бажаючих. Місце зустрічі: вул. Січневого Повстання, 3, м. Арсенальна, кав'ярня "Кофіум", нижній зал.


Коментарів (14)
RSS-стрічка
1. 29-12-2005 02:43
 
Крихітка Цахес  
"На першому місці" СD 
 
Comp Music 
 
Як правильно вставити в плеєр новий альбом "Крихітки Цахеса" після того, як чула потужну живу гру цього гурту й разом із натовпом його фанаток, здебільшого амбітних студенток, захоплено здіймала вгору руки, вітаючи неофіційний гімн нової генерації офіс-дебютантів - пісню "Деталь" ("Лідер, а не лузер")? Я почала слухати диск вночі, тихенько. Тож зі вступних тактів титульного треку вокал Каші Сальцової здався якимсь малоемоційним, гітари й барабани притлумленими, загальне звучання надто пригладженим студійним мастерингом.  
 
Не робіть моєї помилки! Перш ніж поставити диск, увімкніть голосніше свій домашній апарат, найкраще - на повну його потужність. Попередження "рекомендується програвати тільки голосно!" в нас ще не навчилися ставити на буклетах дисків. Пораду "найкраще сприймається з акустичної системи" чомусь не ставлять ніде. 
Альбом "На першому місці" варто слухати не в навушниках, принаймні вперше. Тоді відчуття присутності на живому концерті буде з вами. Після кількох програвань уже можна переходити на тихий звук - пам'ять підкаже нюанси. Одна печаль: за будь-якої гучності під музику "Крихітки" неможливо теревенити по телефону, дивитися телевізор і виховувати чоловіка чи бойфренда. Усі ці побутово-культурні цінності перестають щось важити, коли у вухах відлунює: "Я награлась в цю гру. Я заберу медалі. Заберусь на свій п'єдестал. Я не знаю, що буде зі мною далі. Ось такий щасливий фінал. Я майже щаслива вже"...  
 
Розумні пісні акомпанують новому поколінню, коли воно опановує доросле життя, збираючись правити світом. 
 
юка гаврилова 
тижневик "Без Цензури" 
7 грудня 2005 
[ гість ]
 
Гість
2. 03-01-2006 16:13
 
і що воно дасть, те спілкування? як позакує практика, так буває на початку музичної кар*єри гурту. потім починаються понти, зіркова хвороба...коротше......наша пєсня хараша....
[ гість ]
 
Руслана
3. 03-01-2006 21:30
 
А ви хтіли, щоби кожен артист щодня ручкувався з кожним його уболівальником? Коли ж тоді твори творити? "Криха" вже на порозі "зоряності" - користуйтеся нагодою вчасно доторкнутися:)
[ гість ]
 
Гість Ghost
4. 05-01-2006 14:10
 
я не про те. просто мене кумарить ця філософія - поки дядя добрий, можеш з дядєй поговорити, а через місяць він стане звяздой, тоді всьо, не приставай
[ гість ]
 
Руслана
5. 05-01-2006 16:48
 
Все простіше. Коли ти стаєш все відоміше і відоміше навколо тебе з'являється все більше і більше людей яким щось від тебе треба =))) оскільки всім увагу приділити неможливо - з'явялються розмови самих ображених про зіркові хвороби :grin
[ гість ]
 
Vitaliy
6. 05-01-2006 22:19
 
У кожної справжньої (не створеної у пробірці менеджмента) зірки є нормальні друзі, часто далекі від шоу-бізу люди. Крейзові фанати ж здебільшого дориваються до ідолів, аби лише щось від них отримати додаткове, ну помацати принаймні. Рідкість - фанати, які допомагають своїм улюбленцям морально (поза шоу).
[ гість ]
 
Гість Ghost
7. 05-01-2006 22:47
 
Ну от плітки про зіркову хворобу першими якраз починають розпускати "нормальні друзі, часто далекі від шоу-бізу" :grin якщо десь щось коса на камінь піде =))
[ гість ]
 
Vitaliy
8. 06-01-2006 01:07
 
"просто мене кумарить ця філософія - поки дядя добрий, можеш з дядєй поговорити, а через місяць він стане звяздой, тоді всьо, не приставай" 
моя логіка - не приставай одразу. мене музика їхня цікавить, кліпи і виступи наживо. решта - їхня справа. філософія розповсюджується на усіх без винятку виконавців.
[ гість ]
 
malen6ka
9. 06-01-2006 20:51
 
malen6ka - твоя позиція вірна. творці поза творчістю бувають ну зовсім нецікавими людьми, а найчастіше просто закомплексованими. та й навіщо лізти до будь-кого зі своїм спілкуванням, якщо не маєш, що запропонувати від себе.  
але ж, коли запрошують, і тобі вкрай цікаво - то чому б і не піти. 
тільки потім не варто звинувачувати у власному розчаруванні, якщо воно настане, свого улюбленого артиста.
[ гість ]
 
Гість Ghost
10. 06-01-2006 23:12
 
питання ще й тому, з якою метою хто ходить на такі заходи. 
 
що означає - поспілкуватись? ніхто ж не буде із тобою розмовляти на філософські і якісь супер-важливі теми. ти ж для виконавця незнайома, стороння людина. 
 
хтось, можливо, автографи збирає. це теж не моє. 
 
футболка? нууууууууу. як вже нічого буде вдягти, то тоді знадобився би "зірковий " подарунок. а так... 
 
дійсно, не бачу навіть приводу брати участь у таких заходах.
[ гість ]
 
malen6ka
11. 07-01-2006 18:36
 
Пр філософічність чи навпаки - приземленість людини можна здогадатися з одної-двох відповідей на питання, якщо цікавить саме це. А приязнь буває виникає миттєво й між незнайомими й далекими за способом життя людьми... Скажи, краще - ти не наважуєшся йти на такі заходи, бо невпевнена в собі?
[ гість ]
 
Гість Ghost
12. 07-01-2006 22:22
 
кгм...цікаво 
якщо ти не психолог - не берись за це діло 
погано у тебе виходить :) 
 
а щодо того, чому я не ходжу туди, то просто наведи мені хоч одну пристойну поважну причину туди йти 
мені далеко не 16 років, подивитись на "звєзду" не кортить
[ гість ]
 
malen6ka
13. 08-01-2006 00:55
 
А хто завів цю тему? Можна взагалі з дому до весни не виходити.., як мудрі ведмеді й розумні білочки роблять.., і почуватися щасливо.
[ гість ]
 
Гість Ghost
14. 08-01-2006 15:49
 
Про те, що хтось там і чомусь поичнає звєздіть заговорила не я. 
я прокоментувала оцю репліку: "просто мене кумарить ця філософія - поки дядя добрий, можеш з дядєй поговорити, а через місяць він стане звяздой, тоді всьо, не приставай" 
і висловила свою думку 
якщо тобі вона не подобається, то твої проблеми 
вважєш, що я не права? 
на форумі мій нік Маленька - вперед: є приватна скринька, є ася 
а ні, то не треба тут про ведмедів та білочок демагогію розводити
[ гість ]
 
malen6ka

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: