Зимова Казка у новорічну ніч від українських виконавців
// ФДР-Радіоцентр   
30.12.2005 10:06
Сашко Положинський, ТартакНа початку січня видавництво КОМП М'юзік збирається видати збірку, складену з пісень, що пролунають в новорічній передачі "Зимова Казка" на М1. Співанки матимуть несподіваний зміст: то будуть Україномовні переспіви відомих іноземних забійників нашими ж, зрозуміло, піснярами. Зокрема, Юрко Юрченко зі своїм гуртом Юркеш перенаграє колись заїжджену "Ламбаду" від Каоми; Друга Ріка виконає (що і не дивно: хто на чому ріс) "Персонал Джізус" Депеш Мода; Тартак, як визнаний наставник молодих, побавиться у Нірвану і покаже, що таке "Smells Like Teen Spirit" по-нашому. ТНМК намагатиметься зрушити усіх Квіновським "We Will Rock You", а Mad Heads XL закликатиме всіх від імені Боба МакФеррі "Don't Worry, Be Happy", або людською мовою – "Розслабся, не парся!". Росава з гуртом Контрабанда заспівають власний варіант стінґівської “Every Breath You Take”, а Ольга Сумська та Бряц Бенд запрезентують переспів на “Sing It Back”. Вперше Українською мовою італійські оперні арії виконає Народний артист України, тенор із світовим ім'ям Володимир Гришко. Таліта Кум обрала Роксеттівський "Real Sugar", більше того, саме чільниця гурту Юлія Міщенко і є головною затійницею цього новорічного втілення, і саме її фірма "Максимум Музики" здійснила впровадження фільму. Більшість текстів Українською мовою, навмисно для проекту склала літераторка та поетка зі Львова Мар'яна Савка.
Зрозуміло, що кожен зі співців обирав собі до виконання річ, близьку за духом, тому зі змісту платівки можна прослідкувати, хто на кого рівняється та чиїми піснями надихається. Щоправда у митців було одне невеличке обмеження: усі награння бралися тільки зі списків світового музичного олігарха "ЕМІ", зиски якого в Краю представляє видавництво КОМП М'юзік. Коштодавець фільму "Зимова казка” – товариство "Оріфлейм-Україна”. Передача крутитиметься 31 грудня о 23.30 та у повторі 7 січня о 20.00.


Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 04-01-2006 22:05
 
Ну хоч би хтось розповів, як воно виглядало, бож телевізор за ніч до новорічної напився й випав з вікна...
[ гість ]
 
Гість Ghost
2. 05-01-2006 16:46
 
"та у повторі 7 січня о 20.00" ;)  
краще один раз побачити :) 
пене не особливо проперло, точніше не те що проперло. кумарили вставки із вітанніми різних дядєй і тьотєй лівих між піснями :grin наприклад якихось там директорів Оріфлейму :))  
я бачив лише Тартак та Мед хедс. Обидва сподобались. Ще бачив Кувалдіна на початку частину - так собі.... треба все це у повторі подивитись.
[ гість ]
 
Vitaliy
3. 05-01-2006 19:39
 
Дякую. Виходить, якщо вони в повторі виріжуть:) ті чужацькі теревені, то воно ще й на "сматрібєльне" шоу тягне?
[ гість ]
 
Гість Ghost

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: