Мандри: новий альбом «Дорога»
// music.com.ua   
05.01.2006 16:07
МандриМодерново-фолькова група "Мандри" завершила роботу над новим альбомом, який отримав назву "Дорога". Платівка стане третьою в активі колективу, і, за словами лідера ватаги, Фоми, вона буде насичена експериментами.
Фома, "Мандри": "Альбом вийшов дуже різноплановий, і я думаю, що його всім буде цікаво слухати. Там є речі від традиційних для нас, тобто "в стилі Мандри", до експериментів з електронікою. Просто ми рухаємося вперед, нам цікаво розробляти різні стильові моменти, і врешті виходить така "квазіестрада". В свою чергу слухачам теж має бути цікаво спостерігати за таким явищем як група "Мандри". Щоб втілити всі задуми, штатні "мандрівники" запросили до студії духову секцію, клавішників, аранжувальників, що розуміються на електроніці, а також дівчат з народних колективів, які підспівували на бек-вокалі. Всього в альбом увійшло дванадцять пісень, написаних за останні півтора роки. Серед них лише одна народна - "Коло млину, коло броду", до якої музиканти склали власну музику.
Презентація "Дороги" відбудеться 1 лютого в Києві. До цього ж часу планується завершити роботу і над першим кліпом, який буде зніматись на пісню "Любов".


Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 26-01-2006 12:19
 
Презентація нового альбому гурту “Мандри” відбудеться 1 лютого 2006 року, о 16:00 в приміщенні Будинку актора, вул. Ярославів Вал, 7.
[ гість ]
 
Getman
2. 06-02-2006 20:11
 
Молодцы
Привет, благодарю вас за очень класную музыку. Так держать вы супер. 
:)
[ гість ]
 
Imbargo

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: