Саундтрек для українського мультика від чильників ТНМК і Мандрів
// UAFORMAT.COM   
09.01.2006 21:37
Фагот, ТНМКЧільник Танка На Майдані Конґо Фагот (Олег Михайлюта) і реєстровий акордеоніст Мандрів Леонід "Лео" Бєлєй склали саундтрек до мультика під чернетковою назвою "Пригоди Білобрисого" (автор сценарію В.Шинкарьов, режисер Б.Волков). Фільм мітиться для дітей молодшого шкільного віку, хоча і дорослі теж не проти подивитися на добротну вітчизняну анімацію, тим паче що мультик має вийти потішним. Його головний герой – маленький кріт-альбінос – зі своїм другом кротом Копштиком несподівано потрапляють до родини, де хлопчик і дівчинка – надзвичайні "дослідники" та вигадники...

Акордеоніст Леонід Бєлєй, відомий також за своїми електронними вишуками, написав награння-підкладку до "Пригод Білобрисого", а Фагот склав вступну "Пісеньку Кротів". Остання створювалася з тим розрахунком, аби стати окремим забійником, як то було колись з багатьма мультиковими співанками, що починали жити своїм самостійним життям. Річ записана у мультяшній манері, тому розпізнати у гіп-гоперській читанці кротиків голос Фаготу далебі. "Пісенька Кротів" закарбована ще від літа, однак почути її можна буде тільки з виходом мальованого фільму в 2006 році. Наразі готується одна частина "мальованки", але в разі успіху вона може перерости у повноцінний серіал. Мультфільм створюється на "Українській студії анімаційних фільмів" за Програмою Міністерства Культури з виробництва та розповсюдження фільмів за державним замовленням на 2005-2006 роки.
Разом із супроводом до "Пригод Білобрисого" Леонід Бєлєй працює нині над звукорядом до ще одного мультика, цього разу лялькового, зйомки якого тільки нещодавно розпочались.

За матеріалами ФДР-Радіоцентру


Коментарів (7)
RSS-стрічка
1. 13-01-2006 13:14
 
Мало було"Кітпес" вирішили ще записати...мені впринципі таке довподоби...побажав би успіху...!
[ гість ]
 
fillosoff
2. 16-01-2006 11:33
 
:grin Круто! Тепер дітки ше з пелюшок будуть читати гіп-гоп.
[ гість ]
 
Гість
3. 16-01-2006 12:55
 
так шо це погано?якби вони ще років 13-15тому в мультиках гнали...я був би не проти...
[ гість ]
 
fillosoff
4. 16-01-2006 14:31
 
Караул я Вас дуже прошу..а можна старі фото ТНМК більше не використовувати. У них надзвичайно файні нові фотосесії) з питань надання матеріалів звертайтеся до PR менеджеру ТНМК, інформація знаходиться на сайті ТНМК. Дякую)
[ гість ]
 
Буба
5. 16-01-2006 14:54
 
нехочу нічого сказати поганого та ми говоримо(принайні намагаємося)про МУЛЬТИКИ!а старі їхні фото мені більш потягі...
[ гість ]
 
fillosoff
6. 16-01-2006 17:39
 
Буба, до Піар-0менеджера ТНМК звертались, але очевидно мило Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. ніхто й не перевіряє =) 
 
П.С. 
Щодо фото, то воно підбералось за змістом статті а не за його професійністю чи якістю :) Тобто у підборі фото до матеріалу, якщо є можливість вибору з багатьох світлин, ми намагаємось обрати саме ту яка може бути ілюстрацією до статті :)
[ гість ]
 
Vitaliy
7. 24-01-2006 18:35
 
Я ЛЮБЛЮ ТНМК
[ гість ]
 
ГістьЯНА НИКОЛАЕВНА

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: