«Moon Fest» збирає лідерів української альтернативи
// UAFORMAT.COM   
14.01.2006 00:54
Image25 січня в київському клубі "Ринг" у рамках фестивалю Moon Fest відбудеться презентація нових альбомів відразу чотирьох українських альтернативних команд: ТОЛ, Skіnhate, Daz Machіne і Evіl Nіggaz. Усі диски випускає компанія Moon Records.
ТОЛ - учасники міжнародного фестивалю "Global Battle of the Band у Лондоні", де вони взяли для України почесне 4 місце. На Moon Fest буде представлений дебютний альбом ТОЛ "Синдром Бажання". Група має високу ротацію на телеканалі Enter. Кліпи для групи знімає відомий Віктор Придувалов.
Skіnhate - українська команда, альбоми якої вже продані у всіх країнах СНД тиражем понад 10 тис. экз. Це тим більше дивно, якщо взяти до уваги, що в групи немає жодного відеокліпу. Музика Skіnhate, до речі, не несе ніякого негатива, як деяким може здатися за назвою - це досить приємний new metal/hardcore. На фестивалі буде презентований матеріал з майбутнього альбому, назва якого поки що тримається в секреті.

Daz Machіne - колектив, який видав уже не один альбом, має у своєму арсеналі як rap-core бойовики , так і приємні романтичні радіо-етюди. Одне з останніх яскравих подій у житті команди - участь у повній версії офіційного саундтрека до фільму "Бій з тінню" - "Бій з тінню: Нокаут".

Evіl Nіggaz - група, яка з'явилася у свідомості українських мас завдяки ротації кліпу "Чорний Ліс" на телеканалі М1 наприкінці 2005 року. Відеоматеріал команди базується на високих технологіях програмування - робота над останнім кліпом, приміром, здійснювалася на 20-ти комп'ютерах і велася кілька місяців. Хоча й до цього група існувала й з'являлася на багатьох українських фестивалів, але тепер команда сприймається як цілком зрілий проект. Стиль своєї музики Evіl Nіggaz характеризують як hіp-core.
Початок фестивалю Moon Fest - 20.00. Вартість квитків - 30 грн. Адреса клубу "Ринг": проспект Науки, 8, (Московська площа).
Коментарів (4)
RSS-стрічка
1. 15-01-2006 17:36
 
Evil Niggaz:  
кліп має назву "Чорний ліс"
[ гість ]
 
Гість
2. 18-01-2006 13:45
 
...о ТОЛе полная дичь написана( 
не пользуйтесь разсылками муна плиз! пишите сами!
[ гість ]
 
KNOB
3. 21-01-2006 17:31
 
не зрозумів. 25-го в там же на пр. науки 8 буде концерт ізмайлова. 
 
чи там є окремо клуб а окремо джаз-клуб? (ще не був у ринзі...)
[ гість ]
 
wookie
4. 26-01-2006 12:17
 
мдааа...это щось! слем-давка. молодьож виштовхує назовні свою агресію до навколишнього світу.  
 
що ж. це те ж вихід. 
 
але я радив би пройти "неформалам" курс холотропного дихання.
[ гість ]
 
wookie

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: