Помаранч святкує 7-річчя та презентує дебютну платівку
// UAFORMAT.COM   
14.01.2006 00:57
ПомаранчГурт "Помаранч" наприкінці січня готується відсвяткувати своє 7-річчя. Саме сім років тому відбулися перші репетиції ватаги, що незважаючи на кілька змін назви ("Wuthering heights", “Пчелы температурного режима”, “Вітрила”, “Модель” і, нарешті, у 2002-му - "Помаранч") протягом цього часу зуміла зберегти свій первинний склад та лишитись єдиною командою однодумців.
Святкування відбуватиметься два дні поспіль. Все почнеться 28-го січня з презентації нещодавно виданого дебютника "Помарачів" - "...ще, для моряків у Нігерії” у знаквій для гурту Одесі, де відбувся перший виступ колективу. До першої презентації свого дебютного диску, гурт готується досить ретельно: трек-лист концерту налічує 23 пісні, що будуть виконані наживо і складатимуть ретельно підібрану та створену спеціально до презентації акустичну програму. Місце проведення одеської презентації  - клуб "Побєда".
Наступного дня, 29 січня, відбудеться святкування дня народження "Помаранчів" у київській "Пивній Бочці".
Своїм найзатятішим прихильникам, що завітають на виступи в Одесі та Києві, гурт обіцяє сюрпризи та приємні продарунки. Усі подробиці концертів, флаєра та іншу інформацію можна знайти на офіційному сайті гурту: http://www.pomaranch.name


Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 14-01-2006 01:08
 
молодці
Молодці ці хлопці...вонитого давно хтіли.....заслуговують на відверту увагу
[ гість ]
 
zosia
2. 16-01-2006 01:15
 
молодці
ви супер ...пісні .....слова......голос.... 
ваше місце на великий сцені  
скажу чесно я їхав на ЧАЙКУ 7 І ТАК ХОТІВ ШОБ ВИ ТАМ БУЛИ ,ТАК ХОТІВ ВАС ПОЧУТИ  
А ТАМ ЯКІС причаман ЖАЛЬ  
Я ЗА ВАС !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
ТАК І ДАЛІ 
Я З РАДІСТЮ КУПЛЮ ВАШ АЛЬБОМ 
КІСЛИЙ;;;;;; :grin
[ гість ]
 
Гість
3. 16-01-2006 18:18
 
молодці
Колян!!!! Блин, я не разу не была на вашем концерте---но слушала ваш диск....Мне очень понравилось...Я там слышала вы 28 в Одессе играете??? Вот и хорошо!!! Там и встретимся.......А еще, потготовь мне сразу диск с афтографами *ДЛЯ ЛЁЛИ*.....ОК??? Ну конечно, если тебе не жалко!!!!!! Вот и все!!!!! Блин, жду не дождусь 28 числа....ну вот...ВЫ-----СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!! 
а И ЕЩЕ!!!!! Как на счет чая???? :grin :grin :roll :roll :sigh :sigh :grin :grin
[ гість ]
 
Лёля_ОЕ

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >