Верховна Зрада: роботу над дебютником завершено
// Fish, uamusic.org.ua   
18.01.2006 23:44
Верховна ЗрадаЯкщо про гурт нічого не чути в засобах масової інформації, то це зовсім не означає, що її учасники втратили інтерес до справжнього музичного життя і пишних тістечок на вітрині шоу-бізнесу. Бувають і ситуації в творчому житті коли ідеї спливають одна над одною, мов скресла крига, а подій трапляється стільки, що не вистачає часу їх доносити навіть до власного сайту.
От і львівські співці комунальних проблем "Верховна Зрада" не просто так, від лінощів, занехаяли свій сайт. Ціле літо вони собі тихцем писали альбом. Роботу над звукозаписом завершили ще в жовтні, потім йшло зведення і, в термінах чільника гурту Юрка Лавріна, "інші нудні речі". А зараз триває найбільш клопітний етап - пошуки лейбла, який цей альбом видасть.

Назва альбому тримається у таємниці. За словами учасників, він не буде називатись ані як одна з пісень, ані як назва гурту. Так само не розголошується вигляд обкладинки, проте відомо, що ця секретна візія поєднуватиме в собі сумний сарказм і гротеск.
Натомість відомо, що альбом міститиме 10 композицій. Ну думку музикантів, 45 хвилин звучання - цілком достатньо для повноцінного альбому. Музиканти прогнозують, що любителям приємного звучання найбільше сподобається пісня "Воду Світло Газ", а тим, хто чекає від пісні, сильних емоцій більше припадуть до душі "Парацетамол" та "Плачідо".
Старих шанувальників «Верховної Зради» чекає сюрприз: найвідоміша пісня ватаги - "Воду, світло, газ" на альбомі матиме незвичне, відмінне від концертного звучання. Наскільки цей експеримент стане вдалим музиканти сподіваються дізнатись безпосередньо з відгуків та оцінок слухачів.
Окрім вище зазначених треків, до релізу увідуть також композиції «Анджеліна», «Без Слів», «Брехня», «ЧЖТ(б)ЛНЛУ», «Шабля», «Солодка поза».
Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 30-04-2006 10:21
 
в такої групи як ВЗ поганих записів не буває. всі пісні з цього альбому суперові, особливо ті, які є найсвіжішими. вони вже доросліші і стиль їхній інший. одним словом, хлопці - молодці!! так тримати!! :)
[ гість ]
 
Мар'яна

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: