Головна arrow Усі публікації arrow 28 січня: електронний лейбл Nexsound святкує 5-річчя
28 січня: електронний лейбл Nexsound святкує 5-річчя
// UAFORMAT.COM   
21.01.2006 17:16
Nexsound28 січня відбудеться святкування 5-річчя незалежного електронного лейблу "Nexsound", який спеціалізується на випуску експериментальної музики майже всіх можливих проявів – від імпровізаційного пост-року та ембіенту до радикального нойзу і мікрозвукових маніпуляцій. Заснований у 2000-му році в Харкові (представництво в Києві - з 2002-го) за п"ять років свого існування "Nexsound" випустив сольні альбоми та спільні проекти таких українських та закордонних музикантів як Kotra, Андрій Кириченко, Zavoloka, Алла Загайкевич, Muslimgauze, Kim Cascone, Francisco Lopez, the Moglass, I/DEX та ще більше ніж 30-ти відомих та молодих музикантів.

На даний момент лейбл "Nexsound" є безперечним форпостом усієї української експериментальної електроніки та яскравою музичною візитною карткою України за кордоном, підтвердженням чого є як регулярні рецензії на релізи лейблу в таких авторитетних журналах як "the WIRE", "DE:BUG", "Grooves", "Signal To Noise", так і вдала співпраця зі потужними світовими лейблами: "Staalplaat", "Soleilmoon", "A-Musik" та "Plop".
За останні три роки діяльності музиканти лейблу Nexsound представили Україну на майже всіх найбільших Європейських фестивалях сучасної експериментальної музики та медіа-арту.
В травні 2005 року "Nexsound" виступив співорганізатором першого міжнародного фестивалю експериментальної електронної музики "Деталі Звуку", що мав неабиякий розголос серед прихільиків цього виду сучасного мистецтва та став яскравою культурно-мистецькою подією минулого року в Україні.
Святкова вечірка пройде у столичному клубі "Morcheeba" (вул. Артема 37/41, колишній "Центр Розвитку Моди"). Гратимуть майже всі основні представники лейблу:

Kotra
Андрій Кириченко
Zavoloka
Oк_01
the Moglass
Infra Red Army

А також друзі лейблу:

Dunaewsky69
Олексій Петров
dj Valta
dj Minikin

Відеопотік забезпечуватимуть постійні учасники всіх концертів «Nexsound» - PDTA vj team

Початок о 21:00, завершення о 7:00.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >