Головна arrow Статті arrow Погляд arrow Настанови Українським Піснярам на ''Вибори-2006''
Настанови Українським Піснярам на ''Вибори-2006''
// Юрко ЗЕЛЕНИЙ   
28.01.2006 10:00
ImageВ передчутті агітпропних концертів до "Виборів-2006" багатьох Українських Виконавців турбує питання: за кого грати? Із задоволенням виступали б за одних, але вони нічого не пропонують; натомість є пропозиції від інших політичних сил, але проти них постають власні Совість, Сумління, своє розуміння Життєвих Цінностей. Як буть?
Український Пісняре! Відповідь проста: ПРОДАВАТИСЯ! Продаватися усім й уся, якомога дорожче і якнайбільше! В ідеалі розклади мають бути такі:
– вранці Ти виступаєш на підтримку одного політблоку,
– в обід граєш за інший,
– в підвечірок тішиш глядача під гаслами третьої політичної сили, прямо протилежної до двох перших.
Доведи ситуацію до цілковитого абсурду, маячні, нісенітниці!!
І най не гризуть тебе, Рідний Виконавце, жодні докори сумління, мовляв, а потім люди скажуть, що в гонитві за масною гривнею Ти Україну зрадив. Хибний підхід. Він свідчить про недалекоглядне, містечкове, суто обивательське мислення на рівні заклопотаної домогосподарки. Успокойся, Співаче, ніхто нікого не зрадив.

Усі минулі вибори свідчать, що розмаїті зальотні агітцирки не впливають на рішення виборця. Тож тут Твоя, Співаче, совість чиста. Більше того, слухачеві в масі своїй глибоко до задниці, за кого грає-співає той чи інший виконавець і за кілька місяців по виборах усім буде байдуже, в чиєму таборі Ти гасав Україною на тачанці. Зате під час тої пропагандистської толоки Тебе, Пісняре, взріє зовсім новий глядач, який не бачить і не чує Твого доробку щодня у вітчизняному інфопросторі. Головне, аби пісні були добрі.

У період передвиборчого одурманення народу Ти, Співаче, повинен сколотити міцний капітал, аби потім мати за що робити свій розвій: записувати нові пісні, знімати більше кліпів, купувати своїм дітям цукерки, щоб вони не соромилися розповідати в пісочниці, же їхній татко – рокер.

Завдання Українського Співця до "Виборів-2006": косити капусту, рубати бабло і стригти у.о.! Чим більше, тим краще, без озирання на їдке шипіння Непосвячених. На кий всіх биків і до пердели громадську думку! Маючи після Березня-26.06 грубі гроші, Ти зможеш заткнути пельку усім шавкам! Повсюдна розкрутка – то непереборна сила: вона перемеле будь-яке осудливе ставлення до Тебе. Будь певен: нарід наш не злопам'ятний, за природою своєю лагідний і тебе не кине – за жмут добрих забійників усе простить. Швидше, ніж можна собі це уявити. Головне, аби Ти не трендів на загал неоковирних політичних гасел та дурниць. Будь мудрішим. Твоє діло – співай та мовчи! 

А ось "чесні, але непідкупні" політики, рідний Виконавце, Тебе точно кинуть. Сьогодні вони з піною на губах чубляться, а завтра вже ручкаються та розціловуються в засос і ніхто навіть не ґеґне. Спочатку в них блоки, потім склоки, ну а Ти, Співаче, опиняєшся в цій грі розмінним дурнем.

Аби цього не сталося, ось Тобі настанова: на передвиборчі дійства усім, незалежно від кольору їхньої обгортки, ломи ціну втридорога від звичайної, а ще краще множ на чотири. За гуртове замовлення роби 15%-ву знижку, аби все по-чесному, опт є опт. Не піддавайся на скиглення, мовляв, занадто високі розцінки. Що??!! Високі розцінки, нензають? Та народний обранець за перехід з фракції у фракцію зриває до трьох мільйонів доларів, а при голосуванні за доброго збігу зірок кладе собі "лімон" баксюків йно за натиск кнопки, а тут, гнида, зажав кілька штук "паперів" на талант?!

Затям, Гудаче: у Верховній Раді бідних немає, хіба прибиральниці. Тому не соромся, дери з політиканів усі шкіри! Ти чужого не забираєш, лиш своє. Пора повертати вкрадені гроші в сім'ю! Співочу. Щоби потім надати нового поштовху вітчизняному шоу-бізові, вливши в нього свої Піснярські коштовкладення, зібрані під час "Жнив-2006".

Якщо Ти молодий і незнаний, то постав собі за мету під час виборчих перегонів заробити щонайменше 100 куснів $$. Коли ж Ти товчешся на підмостках з десяток літ, попоїздив світами з концертами і маєш за плечима не один кліп, тоді твоя нижня межа на сезон – "лімон" "зелених". Ну, а якщо Ти граєш у вищій лізі вітчизняної галузі видовищ, то чотири мільйони "паперів" за кампанію – твій свій смисл життя на найближчих два місяці.

Після впровадження цих настанов, Пісняре, сміливо заходь з торбою грошей на облюбовані Тобою радіостанції та ТБ-канали і спитай кожного, хто прибив Тобі на чоло тавро "нєформат": поговоримо про ЦЕ? Погутар з нєформатознавцями їхнім же "форматним язиком": ви хотіли бабла за ротацію? Ось воно – смачного! Але крутіть ту пісню, яку я, Український Пісняр, вважаю за потрібне. І спробуйте рявкніть щось про низьку якість!

Агов, Співаку! Тобі не дають ефір? Викупи його! ВЕСЬ.


Юрко ЗЕЛЕНИЙ,
провідний музичний оглядач
("ФДР-Радіоцентр")
Коментарів (14)
RSS-стрічка
1. 28-01-2006 21:09
 
Забійна статейка!!!! :grin :grin :grin
[ гість ]
 
Anechka
2. 28-01-2006 21:27
 
Однозначно, дуже прикольна! :grin  
 
До слова, з технічних причин останні два абзаци статті починаючи з "Якщо Ти молодий і незнаний" через технічні причини до 21:00 були відстні, потім помітили хибу, вже виправлено все :)
[ гість ]
 
Vitaliy
3. 28-01-2006 23:30
 
Які приколи!? Це серйозний біз-план. Саме так - за роботу на захланний політикум піднімати розцінки до небес - і треба робити усім свідомим українським музикантам та артистам. А про штрейкбрехерів, які будуть продаватися дешево "за цукерки" повинні знати всі.
[ гість ]
 
Гість Ghost
4. 30-01-2006 11:28
 
Згоден!! Хай щастить песнярам
[ гість ]
 
Гість
5. 31-01-2006 00:15
 
мене ковбасить
схожу замітку з протилежним змістом спробував родити тут 
http://kvn-lviv.com , але якось сили не стало... а тепер прочитав цю статтю і вже остаточно заплутався :?
[ гість ]
 
mandrew182
6. 31-01-2006 20:38
 
мене ковбасить
Згоден з автором.  
"Головне, аби Ти не трендів на загал неоковирних політичних гасел та дурниць. Будь мудрішим. Твоє діло – співай та мовчи!" А ОЦЕ НАЙГОЛОВНІШЕ!;-)  
[ гість ]
 
Getman
7. 31-01-2006 21:53
 
мене ковбасить
Не завадило б під час виступу сказати щось на кшталт: "це не агітація - це просто музика".
[ гість ]
 
Гість Ghost
8. 31-01-2006 23:51
 
мене ковбасить
Прочитав, задумався.....Якщо людині подобається гурт, його музика, тексти... То яка різниця слухачеві, яку політичну силу підтримує той чи інший гурт... Хтозна які у людей життєві складнощі. Багато людей вважають, якщо гурт випустив хітову пісню то вже грошей вистачить на все життя. Гурт набирає рейтингу за текст і невід’ємну його складову - музику, і ,звичайно, яким покликанням ця пісня була написана! Самі згадайте! Що вами рухало в молоді студентські роки під час написання пісень? 
- Щоб їхній сенс донісся до ваших однодумців.... Здається НЕ гроші... 
 
Гурт живе доти, доки його рухає серце, а не матеріальне задоволення 
 
Мабуть воно так і є???
[ гість ]
 
xaos
9. 01-02-2006 17:16
 
мене ковбасить
Дурня! " Доведіть ситуацію до абсурду.." ,а тому самому Зеленому добре відомо що якщо група вже "впряглася " то там немає ранок,обід,вечір...там тільки є 20 концертів за 20 днів і кожен день у різному місті.Але туди йдуть люди котрі поважають тебе як артиста а ти пАйош на мітінгу і тобі заплатили якісь підараси.Цікаво щоб відповій Юрко як би йому як авторитетній людині запропонували пАтАргАвАть лицьом Регіони?Значить ти поділяєш наші погляди парніша!Репутація вробляється роками а втрачається...І тільки не кажіть що мол на заході...Так групи 1-го ешелону якщо і виступають то тільки у тих кого підтримують.Бо у громадському суспільстві реноме дорожче.А ви декларуєте безпренципність.Так кАму вєріть і що дійсно щиро?
[ гість ]
 
Свій
10. 01-02-2006 19:52
 
2Свій
а. див. відступ про містечкове мислення і далі за текстом. 
б. тому самому Зеленому добре відомо, які ведуться зара' торги, як 
розбивається тур на лютий і березень (тобто першого місяця одних 20 
концертів, й другого - інших 20), шо всі партії хочуть ексклюзиву і 
всі виконавці за це піднімають ціну (і правильно роблять!), що далеко 
не всім світить 20 днів - 20 виступів і багато хто буде мати власне 
оті "ранок - обід - вечеря" і ще всяких дрібниць добре відомо 
Зеленому. 
в. про реноме у громадському суспільстві - див. п. про 
незлопам'ятність нашого народу 
г. на жаль Юрко - не співець, і навіть не відомий телеведучий, 
тому пропозиції поторгувати таблом не можливі апріорі. Але урвати 
шматок грошей у Регіонів і зробити на них, скажімо, свой незалежний 
УКР-ФМ-розголос чи нехай навіть якусь скроміншу річ, однак з подібним 
ухилом - справа свята. 
ґ. той, хто не підписує своїх думок - вроджений невдаха. Завжди, всюди і в 
усьому :(( 
д. зі стьобом в хлопаки/юнки не склалося 
е. про безпринципінсть: "Слово - роз'єднує, Дія - об'єднує!" 
ж. "врємя перевіряє чувства" (цитую Кузю з БГ)
[ гість ]
 
ю'з'
11. 02-02-2006 00:59
 
2Свій
погоджуюсь з останнім тредом. тут актуальна цитата з мульта Масяня: "Да пашоль ти в жопу, дірєктар".  
Дивно, що цей матеріал тут з'явився :( у "провідного музичного оглядача" ніби своя трибуна ще не стесалась...  
 
Авторам сайту НФормат - для чого флудитись?
[ гість ]
 
grabli
12. 02-02-2006 09:18
 
2Свій
Цей матеріал Юрко сам надав для публікацій :) На ФДРі нема місця, де публікувати статті, за винятком секції допитів :)  
Суперечливі відгуки про статтю - це вже підтвердження того, що її варто було опублікувати, оскільки вона нікого не залишає байдужим.  
Думаю підприємливі люди - візьмуть собі на замітку ;)  
Інша справа, що підприємницький хист та скажімо музичні здібності чи навіть талант не часто поєднуються в одній людині :) Бо загалом це непоєднувані психології =) 
 
А взагалі хотілося б тут більше почути не емоції, а якісь конструктивні аргументи, особливо тих, хто не підтримує те, що написано вище. Можна написати контрстаттю, якщо звчиайно стане сил та майстерності 8) Опублікуємо :)
[ гість ]
 
Vitaliy
13. 02-02-2006 16:42
 
Re ю'з'
Судячи з Ваших слів шановний все можна,Можна і ФМку відкрити послє того как..(пьять мінут пАзора...) Viva пані Стецьків,можна і на кліпєшнік заробити і т.д.А про незлопам"ятність нашого народу Так ми ж його самі таким зробили (пишу ми, бо не коректно писати тільки Ви). Я роблю вигляд що цих підтримую а ті роблять вигляд що вірять.Матриця якась.А на рахунок містечковості,захід де таких речей немає значить глибока провінція.І якщо не можна зрозуміти чому там так то щочаб прислухатись (вєдь нє дуракі там і деньгі любят нє мєньше).Алеж ні у нас є своя єдінствєна правєльная філософія і ми знаєм що робим бо ми умниє.Алеж ті люди які будуть туди приходити можливо й повірять.Бо досі вірять що чорне це чорне а біле це біле.VIVA Олег Скрипка
[ гість ]
 
Свій
14. 02-02-2006 21:55
 
Re ю'з'
Навіщо всих одягати в однострої? Усяк сам собі вибирає манеру поведінки. Хтось, навіть формально граючи за чужу йому по духу партію, зможе ясно показати своє справжнє до неї ставлення - словом, гегом, жестом, вбранням... чим завгодно, залежно від фантазії й персональної хоробрості. Кінець-кінцем, якщо є легальний контракт на музичний тур і в ньому не прописані такі обов'язки музикантів, як словесна агітація зі сцени, можна давати інтерв'ю медіа, в яких щиро й жорстко висловлювати своє ставлення до політиків (гонорари варто брати наперед). Але! За великим рахунком на антиукраїнські за їх суттю сили працювати українським музикантам все-так величезно-неоковирно-колосальне  
З А П А Д Л О.
[ гість ]
 
Гість Ghost

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >