Каті Chilly: прем'єра нового відео ''Я - Молодая''
// Music.com.ua/ФДР-Радіоцентр   
28.01.2006 22:05
Каті Chilly29 січня, о 19:40, на телеканалі "М1" у "Міністерстві Прем'єр" відбудеться презентація нового кліпу Каті Chilly на пісню "Я – Молодая". Відео провіщатиме появу однойменної платівки співачки, яка намічена на середину лютого. 
Альбом "Я - молодая" являтиме собою синтез народних пісень і сучасної електронної музики. Стиль, в якому працює співачка, можна віднести до так званої "world musіc". Каті Chіlly вдалося додати стародавнім народним пісням модне електронне звучання.
Нагадаємо, дебютний альбом Каті Chіlly "Русалки іn da house", заснований на автентичному музичному матеріалі з використанням сучасних електронних аранжувань, вийшов у 1998 році. На початку 2001- го співачка підготувала матеріал до нового альбому "Сон", який так і не одержав офіційного релізу, і після цього надовго зникла із поля зору музичної громадськості.
У липні 2005-го року Катя Chіlly знову повернулась у музику та випустила свій перший за довгі роки новий матеріал - максі-сингл за назвою "Півні".


Коментарів (4)
RSS-стрічка
1. 07-02-2006 10:07
 
пор Катю
Каті давно пора завести свій сайт, або ж, хоча б, власну сторінку! 
Бо шукати відлунання інформації по всьому інету про співачку вже дістало!  
Катю, поважай себе!
[ гість ]
 
Че Ловек
2. 07-02-2006 10:10
 
доречі
Випускати максі-сингли - жлобство! 
Нє в обіду всем музикантам. Але ж продавати свій талант у вигляді однієї пісні і декількох невдалих реміксів за ціною повноцінної платівки - реальна спроба заробити на наівності меломанів.  
Я особисто порти максі синглів. Дайош нормальні формати музики!
[ гість ]
 
Гість
3. 07-02-2006 11:51
 
доречі
2 доречі: Ура, таварішчі:grin! Повністю згодна!)))  
 
А нова пісня дуже і дуже, хоча мені все не вистачає часу сісти і подивитись кліп повноцінно, від початку і до кінця... Тому не можу врубитися, чого вона з пов’язкою:?...
[ гість ]
 
Sue
4. 07-02-2006 11:54
 
доречі
упс)) "доречі" то тема, а я думаю, нік у когось дивний :roll )))
[ гість ]
 
Sue

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >