Прем'єра-2006: двобій у Херсоні
// Ч. Барабанов   
01.02.2006 19:25
гурт Свобода29 січня в Херсоні, відбулася чергова рок-дуель "Прем’єра-2006". На ній в обласному відборі гралися: гурт "Свобода" (Нова Каховка) та "Дриомор" (Херсон), а у всеукраїнському: "TeenSpiriT" (м. Первомайськ Миколаївської обл.) та команда "Made" (Тернопіль). Гостями дуелі повинен був стати гурт "Артефакт" (Херсон), але, на жаль (чи може, на щастя) на движняку вони так і не з’явилися. Захід відбувався в місцевому нічному клубі "7-й елемент", в якому, м’яко кажучи, було не дуже тепло. Тому, в очікуванні саунд-чеку, щоб повністю не посиніти від холоду та не покритися білим інеєм, музикантам довелося рятуватись гарячим чаєм і кавою...
Першими почали налаштовувати свої інструменти файні хлопці з не менш файного міста Тернопіль – команда "Made". Ватага приїхала за день до фесту, встигли поспілкуватися в прямому ефірі на одній з місцевих ФМ-станцій, що дало їм змогу отримати трохи більше прихильників своєї творчості. В цілому, загальне враження від тернопільчан досить позитивне. За словами хлопців, вони грають emo-punk (це ніби "Blink-182", але трохи важкіше).

Далі специфічні звуки почали лунати з інструментів гурту "TeenSpiriT". Правда, як на мене, первомайський басюк трохи перестарався – тільки-но він доторкнувся до своєї гітари, як у неї порвалася струна, а запасного комплекту не було. Та йому на допомогу прийшов колега з команди "Made", який сам приніс свій інструмент та закликав: "Басюки всіх країн об’єднуйтесь!".
Нарешті настала п’ята година вечора – час виступів! Їх розпочав гурт "Дриомор" (hard/heavy) – дуже довгі композиції з не досить чітким та виразним музичним малюнком. Як на мене, музика для знайомих та друзів, але зовсім не для шанувальників самої музики, отже – для початку піде, але не для кінця... Слухав та дивився без особливого ентузіазму. Це стосується і наступної команди - "Свобода" (рок). Єдине, що вразило - так це барабанщик, що співав (на фото). Навіть була одна композиція, під час якої він покинув свій інструмент – думаю, це була така собі фішка. Виступом "Свободи" був завершений обласний відбір.
Далі розпочався і всеукраїнський відбір. На сцені з'явився гурт "TeenSpirit"(www.teenspirit.net.ua). І поки гітаристи під’єднувалися, а барабанщик влаштовувався зручніше, вокаліст Василь представляв гурт: "Добрый вечер, мальчики и девочки – мы группа "TeenSpirit"! Представители города Первомайска Николаевской обл. – города вкусной сгущенки и красивых девушек!". Не буду з точністю передавати виступ первомайців, скажу тільки одне – це один з найкращих виступів команди за останній час, все було доречним і "в тему".
гурт MadeЗавершав програму файний "Made"! (на фото) З вуст вокалюги пролунало: "Вы любите панк?!" Натовп: "Да!!!" Вокалюга: "А эмо-панк?!" Натовп: "Да!!!" Еге ж, тінейджери та інші, дорослі суб’єкти, були настільки "розковбашені", що їх би влаштовували наспіви давніх індусів...
Загальний підсумок “Прем'єри” виявився таким: серед обласних дуелянтів перемогу з відривом всього-на-всього в один голос отримав гурт "Свобода" (мабуть, спрацювала та "фішка"). До речі, як відбувався сам відбір: після виступів "у люди" йшли ведучі - це чарівна дівчинка Катруся та хлопчик Павло (мабуть, теж чарівний, треба буде запитати у дівчат), які збирали папірці, де було зазначено, кому яка команда найбільш сподобалася. Стосовно всеукраїнського відбору, то тут безперечну перемогу отримав "TeenSpiriT".
Фінал фестивалю "Прем’єра-2006" відбудеться 3 грудня 2006 року. Команди "Свобода" та "TeenSpiriT" вже там, з чим ми їх і вітаємо!

Ч. Барабанов
Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 03-03-2006 12:30
 
Made
Чуваки, Тернопіль з вами все одно. :grin
[ гість ]
 
GanzoL
2. 10-04-2006 21:37
 
Дякуємо, Ganzol!!!
Дуже тобі вдячні за підтримку! Навіть не знали, що хтось знайде нас на цьому сайті. :p
[ гість ]
 
Made

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >