Росія не платить за використання української музики
// UAFORMAT.COM   
08.02.2006 23:45
Українська Ліга Музичних Прав виступає за введення збору грошей у російських ресторанах і кафе за використання української музики. Про це на прес-конференції в Києві заявив директор звукозаписної компанії "Lavina Music" Едуард Клім.
"Нам кривдно, що ми відраховуємо Росії гроші за використання російської музики в наших барах і ресторанах, а Росія у свою чергу відмовляється платити нам, не зважаючи на те, що достатньо української музики крутиться на її території. Наші відносини ніколи не були рівноправними та партнерськими, це антинаціональна політика стосовно українських виконавців і її необхідно змінити", - зауважив пан Клім.

Українська Ліга Музичних Прав займається збором і подальшим розподілом винагороди за використання музики конкретних виконавців у комерційній діяльності кафе, барів, ресторанів, торговельних комплексів, транспорту тощо. В 2005 році Ліга зібрала близько 500 тис. гривень за публічне використання музики в Україні. Цей показник в два із половиною рази перевищує результат попереднього 2004 року, що є приємним свідченням поширення та зростання популярності української музики у широких масах за останній рік.
Коментарів (4)
RSS-стрічка
1. 10-02-2006 19:18
 
Хитрі ж москалі. :upset
[ гість ]
 
Гість
2. 12-02-2006 19:00
 
Але й набридло боротися з ворогами неньки-України! Але, друзі, як казав батько Тарас Григорович - Боріте, поборите! 
:)
[ гість ]
 
Vic
3. 12-02-2006 21:13
 
Цілком згодна з паном Клімом!  
Але ми не змусимо їх платити - можна спробувати їм плптити тією ж монетою. :p
[ гість ]
 
Гість
4. 13-02-2006 17:43
 
Приємно, що наша рідна музика є популярною не тільки на Батьківщині, але, на жаль, її не шанують ті, хто на ній сам заробляє, використовуюючи в комерційних цілях.
[ гість ]
 
Royal_T

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >