Гурт ''Щастя'' готує другу платівку
// Прес-служба виконавця/uamusic.org.ua   
08.02.2006 23:55
гурт ЩастяУкраїнська інді-група "Щастя" працює над новим, другим за ліком, альбомом. Робота ведеться у власній студії "Щастя", і наразі вже записано всі інструментальні треки до пісень, триває їх монтаж. Наступними етапами стануть запис вокалу та зведення.
На відміну від попереднього, цей альбом буде похмуріший, але й більш мелодійний. Всі пісні дуже особистісні, і тому жодну з них лідер гурту Дмитро Остроушко не хоче виділяти як потенційний "хіт для розкрутки". За належного промоутингу таким з однаковим ефектом може стати будь-який з треків. Технічна відмінність альбому полягає в тому, що цього разу група все робить самостійно, на власних потужностях, у власній студії. Очікується, що до плити увійдуть 13 пісень. Наразі можемо навести лише робочій перелік треків альбому, точні заголовки і порядок, так само як і назва та зовнішній вигляд, поки що не затверджені остаточно.
За оцінками музикантів, готовий доробок можна очікувати вже за кілька місяців.
Для тих же, кому вже зараз не терпиться почути щось з нового матеріалу “Щастя”, на своєму офіційному сайті гурт виклав для ознайомлення демо-версію однієї з нових пісень - „Сум”. Варто зазначити, що даний запис не увійде до самого диску, оскільки альбомна версія була повністю переписана.

1. Dub
2. Пізня Весна
3. Інструментал довгий
4. Сум
5. Інструментал короткий
6. Тендітні сни
7. Капітан
8. Не питай
9. Speed
10. Garage
11.Подаруй мені місто
12. Abba
13.Вдарило струмом


Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 12-02-2006 02:03
 
У "Щастя" завжди потенційно цікавий матеріал, але грають вони його якось сонно............... :zzz
[ гість ]
 
Гість Ghost
2. 12-02-2006 09:40
 
це точно... :roll
[ гість ]
 
Vitalius

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >