В Україну приходить MTV
// music.com.ua   
11.02.2006 19:50
MTV UkraineУкраїна стане черговою країною, що приєдналася до багатонаціональної родини MTV. Трансляція програм телеканалу MTV Ukraine стартує восени цього року. Про це заявив на прес-конференції 10 лютого генеральний продюсер MTV Ukraine Геннадій Борисов. На прес-конференції також були присутні віце-президент MTV Networks Europe Дін Посединский і виконавчий директор фонду MTV Europe Томас Г. Ер.
MTV Ukraine буде транслюватися 24 години на добу й, як заявлено в прес-релізі, стане «дзеркалом, що відображає вподобання української молоді за допомогою національної й закордонної популярної музики». Вагому долю в ефірі MTV Ukraine складе «національний продукт» - переважна більшість програм буде створюватися в Україні, понад 50% музичного ефіру складуть кліпи українських виконавців. Ті ж програми MTV, які прийдуть до нас з-за кордону, будуть адаптовані спеціально для українського ринку.

Трансляція MTV Ukraine буде здійснюватися за допомогою супутникового й кабельного зв'язку, однак на яких частотах, поки невідомо. За словами генерального продюсера MTV Ukraine Геннадія Борисова, український офіс MTV наразі веде переговори з національними операторами кабельних мереж, щоб «максимально охопити територію України».
У зв'язку з початком мовлення MTV Ukraine трансляція раніше присутніх у кабельному ефірі України програм MTV Europe і MTV Russia буде обмежена. Нагадаємо, з літа 2005-го й донедавна українські меломани могли спостерігати програми MTV Russia в ефірі музичного телеканалу Enter. Нині MTV Ukraine стає ексклюзивним партнером MTV Europe і MTV Networks в Україні.
Компанія MTV Networks є однієї з найбільших музичних телемереж у світі й включає 44 телеканали в 164 країнах Європи, Азії, Північної й Південної Америки, Африки й Австралії. Перший ефір MTV відбувся 1 вересня 1981-го року. Тоді трансляція велася тільки на територію США.
1 серпня 1987-го року MTV з'явилося й у Європі. MTV Europe - найбільша музична телемережа, що охоплює 119 мільйонів родин в 48 країнах Європи. На сьогоднішній день до складу MTV Europe входять MTV Espana, MTV Europen (англомовний канал, що транслюється у 24-х країнах, включаючи Чехію, Ізраїль і Туреччину), MTV Germany, MTV Italia, MTV Polska, MTV Romania, MTV Nordic, MTV UK & Ireland та інші регіональні канали. В 1995-му році MTV прийшло в Китай, в 1996-му - в Індію, в 1997-му році стартував ефір в Австралії, в 1998-му - в Росії, а наступним  етапом стало «підкорення» Африки.
За словами генерального продюсера MTV Ukraine Геннадія Борисова, вхід України в родину MTV сприятиме поширенню української музики в інших країнах, охоплених MTV Networks. Зокрема, планується, що вже цього року на церемонії нагородження MTV Europe Music Awards з'явиться перший український виконавець. Хто саме це буде - вирішувати глядачам. MTV Ukraine планує здійснювати «культурний обмін» і в іншій площині - «імпортувати» в Україну популярних західних зірок…
Коментарів (7)
RSS-стрічка
1. 14-02-2006 22:25
 
Мтіві буде транслюватись як "кабельний" канал чи на халяву?
[ гість ]
 
Гість
2. 15-02-2006 14:27
 
Як "кабельний". От тiльки не можу зрозумiти навiщо вiн нам? Знову це дурнувате прагнення копiювати Захiд...
[ гість ]
 
Фактично сама
3. 15-02-2006 20:13
 
До чого тут копіювати захід? Це захід прийшов до нас :) І це добре :) В країні хтось має складати конкуренцію М1 - інакше прогресу не буде.  
 
І ще щонайбільше важливо і через що власне цю новина тут з'явилась - це обіцянка у 50% української музики в ефірі та просування наших виконавців на міжнародний ринок і власне ітеграція нашого ринку, його відкриття для зарубіжних лейблів та компаній! Можливо вони охочіше помічатимуть наші колективи. Талановитого нарду в нас не менше ніж в іншій Європі - тож уперед! Зафлудимо світ українскою музикою! :grin
[ гість ]
 
Vitaliy
4. 20-04-2006 16:58
 
Украънське МТV? Нарешті!!!!!!!!!!! Набридла ця російська попса!!!
[ гість ]
 
Гість
5. 20-04-2006 23:05
 
а цікаво чи наших побачать за кордоном?? і який канал з України 
з мтв буде співпрацювати .
[ гість ]
 
Гість
6. 28-04-2006 16:20
 
МУЗИКАНТИ ! 
ви що не розумієте ,що це повідомлення саме для вас ! 
чому мовчите ? ачи сюди взагалі не ходите ? 
Чи може чекаєте,що вас помітять примари - продюсери . 
невсеремось і заявимо про себе спілкуванням на цю архиголовну тему , бо і надалі навіть по МТВ будемо дивитись так звану попсу ,а між собою кричатимемо - коли поїзд вже поїде про нефорМАТ нашої музики ,бо про нас ніхто чомусь не дізнався .  
не будьте зажратими баранаМИ - Є !!!
[ гість ]
 
Гість
7. 07-12-2009 17:48
 
Народ а в інеті взагалі є МТВ прямий ефір...всмислі шоб не по тєліку дивитись а в інеті.. 
якшо так то напишіть сайт!!! 
наперід Дякую!!!=)
[ гість ]
 
Лілу

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: