''Пестецидний'' гімн України
// UAFORMAT.COM   
01.08.2004 22:28
Чернівецька панк-ватага "Пестициди" має намір продовжити своє починання у складанні дотепних пісень про культурні цінності української колгоспної глибинки, започатковане піснею “Діскотєка”. Незабаром на студії іншого буковинського гурту Стелсі, Пестициди запишуть “Кіпіш у селі” та річ “Україна”. Останнє награння буде нічим іншим, як гімном України, а за приспів слугуватиме пісня Селін Діон з кінострічки “Тітанік”, заспівана “хімікатами” мовою первинника, тобто англійською, але виконаною у вар’ятській манері. Подібні теми та стилістика, які в загальному перегукуються зі славетними Братами Гадюкіними, вигадується гуртом не на порожньому місці. Річ в тім, що співець Пестицидів кілька років тому з певних життєвих обставин змушений був полишити Чернівці та з родиною переїхати жити подалі від цивілізації на якийсь забутий хутір, тому все культурне насліддя пост-радянського періоду на селі знає не з чужих слів. //FDR.com.ua


Коментарів (5)
RSS-стрічка
1. 09-10-2006 12:09
 
kuuum
:grin
[ гість ]
 
kuuum
2. 09-10-2006 12:11
 
kuuum
у когото есть VovaZiLvova :?
[ гість ]
 
kuuum
3. 09-10-2006 22:06
 
kuuum
В тему. Між іншим, є окрема стаття про нього. Чи всі прихильники Вови повинні "Пестицидів" переглядати?! :sigh :sigh :sigh
[ гість ]
 
Мумзік
4. 28-05-2007 14:55
 
декілька новин про Пестицидів
Ото таке,Ватага з Чернівців Пестициди трохи,реформувались тобто частково змінився склад гурту(Змінився Бас гітарист,замість Сергія"Пружини"новий Сергій"Палка"))).Хлопці працюють над новою програмою і частково залучатимуть старі пісні.Пісні залишись такими ж дотепніми по тексту ,та музично вже більш вдосконалені.Якщо е бажання ознайомитись із творчестю гурту пишіть мені на мило))
зареєстрований
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
5. 28-05-2007 14:59
 
забув
то таке забув написати мило Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. Пишіть!!))
зареєстрований
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >