Нічлава: реінкарнація
// ФДР-Радіоцентр   
20.02.2006 14:48
Нічлава9-го лютого на вечірці для закоханих в столичному Палаці спорту відбулося чергове відродження направду "золотого голосу України" – співця, відомого як Нічлава (в миру Андрій Підлужний, в минулому на ТБ – ведучий Андрон). Після багаторічної мовчанки Нічлава знову заявив про себе, як про самостійну співочу одиницю. Воскресила його до життя впровадницьке товариство МІА, обличчям якої є Марія Бурмака. Співунка проявила свою шану до обдарованості Андрія не словом, а ділом: музичний супровід співцеві створює гурт Бурмаки у повному складі. Наразі важко передбачити, як довго триватиме ця взаємовиручка, однак доки у Нічлави не вималювався самостійний щільний розклад виступів, то така співпраця вигідна усім сторонам.


Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 02-03-2006 18:27
 
Супер!!! накінець Нічлава спригнув від скрябіна і зможе відкритися повноцінно........але йому напевно дуже буде важко!!!
[ гість ]
 
олег
2. 13-03-2006 12:07
 
Ага, и фотка с Твой Формат на М1, записаный 4 ноября 2004 года, который Андрон играл с другими музыкантами и которых он предал, переметнувшись на сторону Бурмаки! Позор, Андрон! Настоящие мужики так не поступают!
[ гість ]
 
Антон

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >