DazzleDreams: довгобуд
// ФДР-Радіоцентр   
20.02.2006 15:06
Дмитро ЦипердюкСпівочий задум відомого композитора, музичного оздоблювача та взагалі знаного в музично-фестивальних колах творця Дмитра Ципердюка під назвою DazzleDreams [Затьмарені Марення] здійснить черговий крок до зближення "співів землі" з народом. Незабаром до радіопростору надійде окремок "Blindfold" [Всліпу] з майбутньої платівки "Clouds of Clover" [Хмари Конюшини]. В березні 2005 року ця пісня була оприлюднена вперше, однак нині підготовлено її оновлену версію: награння стало більш зрозумілим для пересічного слухача і набуло ритмів штибу закордонних проектів Deep Dish чи Planet Funk. Крім "Blindfold", під переробку потрапила ще низка речей з первинного варіанту альбому, наприклад однойменна з ім'ям проекту "DazzleDreams", заголовна для пісенника "Clouds of Clover", чи "No Fear" [Без Боязні]. Цьому завдячувати треба клавішнику Другої Ріки і взагалі відомому електроннику Сергію "Шурі" Гері, який минулого літа долучився до DazzleDreams і привніс своє бачення у раніше зроблені записи.

Нагадаємо, що DazzleDreams створює сучасні награння з використанням наших рідних співочих вкраплень, записаних як Дмитром Ципердюком особисто, так й іншими збирачами музики у Карпатах, на Волині і Поліссі. Платівка "Clouds of Clover" створюється надзвичайно ґрунтовно вже протягом чотирьох років і замахується стати диском "Співів Землі" світового рівня – саме тому більшість речей (якщо не рахувати народницькі врізки) виконано англійською, хоча водночас присутня річ на рідкісній для нас чеській мові. Вперше просто неба окремі пісні з платівки було оприлюднено Дмитром Ципердюком та Шурою Герою 25 вересня минулого року у Рахові, на забаві "Європа-Центр".

На фото: Дмитро Ципердюк
Коментарів (4)
RSS-стрічка
1. 10-05-2006 13:58
 
Так держать Дима! (Перемета Юлия г. Запорожье)
[ гість ]
 
Гість
2. 27-09-2006 16:48
 
Где можна скачать MP3?
не могу найти
[ гість ]
 
Гість
3. 27-11-2006 12:28
 
Колосально!!!!
Дімчику, те що ви робите заслуговує на пожиттєве встановлення пам"ятника ;) 
Це супер!!! 
Чекаю не дочекаюсь вашого альбому. От тільки не вкурсі коли він буде(інформації нема чи я неуважно шукаю?)
[ гість ]
 
8ка, Ів-Франківськ
4. 09-08-2007 15:49
 
ДД - це супер!
Дякую, Дмитре, Вам за музику, на яку давно чекала Україна.Творчих успіхів і нових перемог!
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >