«От Вінта» показали журналістам кліп
// Влад Бровко   
20.02.2006 15:16
От Вінта"Нам давно треба було засвітити свої мармизи, і нарешті ми їх засвітили!", — тішиться вокаліст «От Вінта» Юрко Журавель. Кліп на пісню "Дарма я наївся цибулі" з 12 лютого можна бачити на М1, а днями його презентували журналістам.
Сюжет кліпу розробляла режисер Тетяна Гончарова. Отже, японець який працює в суші-барі, закохується в українську модель, портрет якої висить в нього на стінці. А коли та приходить у ресторан, він дуже хоче сам особисто подати їй суші. Але після дня проведеного на кухні, де він готував суші та різав цибулю, наважитися підійти до дівчини не так просто. Проте вихід було знайдено — подати суші з часником! Все це відбувається на фоні концерту украбілів у цьому ж ресторані.

Зйомки відео проходили наприкінці січня в київському ресторані японської кухні “Там По По”. Музиканти у кадрі були самими собою, тобто рокерами, які грають концерт. А героїв романтичної історії зіграли модель Ольга Савінська (Міс Україна 99) та Ернест, який справді працює шеф-кухарем “Там По По”.
“Ставка була зроблена на абсурдність ситуації: “От Вінта навряд чи б стали справді виступати в японському ресторані. А щоб підкреслити неординарність цього гурту, я вирішила зіграти на контрастах — виокремити безбашених рокерів з гламурної тусовки”, — розповідає Тетяна Гончарова, яка до цього була відома як телеведуча. Це відео стало її дебютом у ролі кліпмейкера.
Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 28-02-2006 17:18
 
:? Скажіть, а де в неті можна знайти кліп? Дуже хочеться побачити... :)
[ гість ]
 
Гість
2. 01-03-2006 13:18
 
Рівненчани,так тримати!!! :grin
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: