Esthetic Education: естетика музичного нокауту
// Віталій ПРУДИУС   
20.02.2006 18:25
Esthetic EducationНещодавно гурт Esthetic Education потішив своїх київських прихильників сольним виступом в клубі "Ринг". Що було особливого в цьому концерті?
В першу чергу варто зазначити, що будь-який виступ у Києві цього гурту вже є подією нерядовою та привабливою, оскільки столичну публіку "естети" тішать вкрай рідко і паузи між їхніми концертами часом тривають місяцями.
Перший цьогорічний виступ не став винятком і шанувальникам Esthetic Education довелося чекати його три місяці. Таке тривале очікування та добряче підігрітий ажіотаж навколо цієї Esthetic Educationподії вилились у високі сподівання глядачів і, як результат, шалену кількість бажаючих потрапити на концерт. Схоже самі організатори навіть не передбачали, що на виступ “естетів” збереться настільки багато люду, тож виявилися неспроможними забезпечити належними умовами для його споглядання усіх бажаючих, кількість яких, вочевидь, значно перевищила місткість “Рингу”.
Відтак, багатьом довелося витримати півгодинну чергу до гардеробу, а іншим пощастило ще менше, коли там вичерпались вільні місця для одягу...

Та не зважаючи на всі ці прикрі несподіванки із появою EstheticEsthetic Education Education на сцені, чи то пак, у ринзі, публіка досить жваво включилась в енергетичний обмін з гуртом, продемонструвавши свій позитивний заряд та бадьорий настрій. Багато в чому такій активності посприяла побудова трек-листа виступу, на початку якого були зіграні відомі та розкручені пісні: “Beautiful” та “Machine”. До речі, остання річ, судячи з несамовитої реакції глядачів, стала головним забійником вечора, тож одноразовим її виконанням гурт не обмежився та повторив на біс під кінець виступу, чим остаточно відправив присутніх на “Рингу” у нокаут, в хорошу розумінні, звичайно ж :).

Esthetic EducationВ цілому виступ Esthetic Education тривав близько двох годин та складався, як із вже відомого матеріалу, представленого на дебютному альбомі “Face Reading” та максі-синглі “Leave Us Alone”, так і зі свіжих робіт, що мають увійти до другого альбому, який гурт загадує видати в цьому році.
Нові незнайомі пісні, за винятком однієї-двох, сприймались глядачами не надто жваво, проте під час виконання старих, перевірених не одним перфоменсом треків повсякчас спостерігалося їх хорове виконання, що, власне, зайвий раз підтвердило невипадковість публіки, яка зібралась у “Ринзі”.

Esthetic EducationНе зважаючи на те, що концерт мав звичайний статус, не був презентаційним, Esthetic Education змогли поставити рекорд відвідуваності, як свого виступу так і клубу, в якому це дійство відбувалося. Таким чином можна говорити про те, що колектив нарешті почав просуватись у широкі маси, чи то пак, широкі маси почали долучатися до музики “естетів”, яка дивним чином у певний момент виявилась поза форматом вітчизняного телерадіопростору, хоча по суті цілком вписується у межі поняття “мейнстрім” за західними мірками.

Esthetic EducationТим не менше, саме успіх синглу “Machine”, який достатньо відрізняється своїм “електронним” звучанням від усієї іншої творчості колективу, приніс Esthetic Education популярність серед загалу, що є не особливо перебірливим у своїх музичних вподобаннях.
Але це звичайно лише початок для гурту. Говорити про масову популярність “EE” поки що зарано, проте для цього є всі підстави. Найголовніше, щоб це не було самоціллю для колективу і він залишався вірним своїм принципам якісної та естетично довершеної музики.

Віталій ПРУДИУС
Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 20-02-2006 23:25
 
Рекорд посещаемости был в Днепропетровске и Одессе
[ гість ]
 
Гість
2. 21-02-2006 00:34
 
За змістом, мались на увазі київські концерти, з цього власне і матеріал починається :)
[ гість ]
 
Vitaliy
3. 02-03-2006 15:22
 
http://www.ocean-elzy.net/Esthetic%20Education.html
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >