Росава: перший український ембіент у ''Колисанках''
// Enter Music TV, music.com.ua   
22.02.2006 23:37
Росава17 лютого в Києві було презентовано новий альбом співачки Росави "Колисанки". Вихід цього диску являє собою кульмінацію світоглядного проекту "Нація починається з колиски", започаткованого співачкою майже рік тому. Як не важко здогадатися, на платівці зібрані колискові, проте альбом з таким змістом видається в Україні вперше.
Коло потенційних слухачів "Колисанок" є доволі широким - як батьки з дітьми, для яких диск призначений у першу чергу, так і пересічні меломани, адже музична складова платівки є доволі цікавою. До створення музики долучилися Едуард "Діля" Приступа, брати Тимофій та Євдоким Решетько, та учасники гуртів "Схід Side" і "Гурт ЙоГурт". Аранжування вийшли камерними і невимушеними, та такими, що органічно підкреслюють красу голосу Росави.

Більшість пісень, що увійшли у платівку, являють собою обробки автентичних українських колискових, які були відібрані з різних джерел, але є серед них і авторські композиції, написані Росавою спільно з Ділею. На підтримку альбому було створено два відео, які увійшли у трек-лист в якості бонусів. Це кліп "Спи маленький козачок" та мультфільм "Ой, спи дитя", створений львівськими художниками-аніматорами.
Як наголошує сама Росава, альбом "Колисанки" є поза часом і модою, це просто альбом гарних пісень. Проте в такому разі перекладаючи сенс слова "колисанки" сучасною мовою, можна сміливо вважати цю платівку першим українським ембіентом.
Коментарів (5)
RSS-стрічка
1. 03-03-2006 19:33
 
Де купити???
[ гість ]
 
Де купити
2. 06-03-2006 16:48
 
Заходьте в Києві на Майдан Незалежності, де продають Українську символіку, до ятки з Українською музикою. 
Або на сійт: UKRmusic.com.ua
[ гість ]
 
Ярослав М
3. 06-03-2006 17:01
 
От жеж! :grin  
Несанкціонована реклама :roll
[ гість ]
 
Vitaliy
4. 23-10-2006 13:13
 
мда... в гипермаркете "Велика Кишеня" вчера спросил, так он офонаревше на меня посмотрел, нету :(
[ гість ]
 
Гість
5. 03-09-2007 18:07
 
А чи десь в інеті для прослуховування хоча б 1 пісню хтось знаходив?
[ гість ]
 
АнКо

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >