ВВ презентували ''військовий'' кліп
// music.com.ua   
01.03.2006 18:30
Олег Скрипка, ВВГурт "Воплі Відоплясова", від якого давно не було чути чогось свіженького, зняв нове відео. Це кліп на пісню "Катерина", яка увійде до майбутнього альбому команди - "Були деньки".
Презентація відео відбулася 22 лютого у київському військовому училищі ім. Івана Богуна. Місце події було обрано не випадково, бо кліп тісно пов'язаний з військовою тематикою, а саме з подіями громадянської війни в Україні в 1917-1921 роках. Але появу цього відео лідер "ВВ" Олег Скрипка вважає надбанням перш за все сучасної культури.
"Ми втомилися, що нас сприймають як діячів естради чи шоу-бізнесу. Досить вже займатися бізнесом та танцями-шманцями. Ми будемо створювати сучасну культуру. А для цього ми повинні знати, що було на початку 20-го століття, - розповів Олег. - Цей кліп - експеримент, і ми сподіваємось він матиме культурний резонанс".

Міні-фільм "Катерина" - перша спроба зробити історичну реконструкцію та відобразити події в Україні часів громадянської війни. У кліпі "вевешники" грають вояків армії УНР та вдягнені у форму одної з найбільш легендарних її частин - І-го кінного полку Чорних Запорожців. В кадрі вони, як і належить воякам, гарцюють на конях та мужньо б'ються з ворогами.
Відео знято на кіноплівку 16 мм. Сценаристом та режисером виступив Олег Скрипка, а допомагав йому в цій справі Роман Бондарчук. Також в складі робочої групи над кліпом працювали знавці тієї історичної епохи - військовий історик Ярослав Тинченко, спеціалісти з історичної реконструкції, кобзар Тарас Компаніченко та інші.
Відео кліп потрапить на вітчизняні телеканали вже найближчим часом.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: